0 thoughts on “Petycja do Papieża Benedykta XVI”

  1. Myślicie, że Papież czyta takie świstki? Papieża nie interesuje wasza Wiara a raczej wasze pieniądze. Lepiej uzbierajcie 100.000.000 $ wtedy i Papież unieważni SVII. Kasa ludzie, tylko kasa się tam już liczy. To jest kościół mammony a nie Chrystusa.

  2. hehe dobre z ta kasa.. gdyby tak wszyscy tradycyjni katolicy zrobil zrzutke i wyjechali z tymi 100 mln $ do Papieza, to rzeczywiscie moze by nie byl obojetny na taka petycje : )

  3. Idę o zakład, że gdyby tradycjonaliści z całego świata zrobili zbiórkę w wysokości 100.000.000 $ albo 1.000.000.000 $ to jestem w 100% pewien, że petycja podparta taką finansową podstawą potrafiłaby złamać każdego Papieża do Kontrrewolucji. Myślicie, że Papieże to świętoszki? Jak czują kasę to zaraz zmieniają się w waszych przyjaciół. Stara prawda jest od dawna w Watykanie: „Nie ma kasy, nie ma poparcia”. Papież popiera tych co dadzą mu Kasę. Kasa, kasa i jeszcze raz kasa.

  4. @Fanatyk. Wobec napełnienia kasy Watykanu takimi pieniędzmi to i Papież by się skusił. 1.000.000.000 $ bokiem nie chodzi. A tam się liczy kasa, kasa i jeszcze raz kasa. A co? Nie wiedzieliście, że wszyscy synowie najbogatszych szefów mafii we Włoszech byli chrzczeni przez Papieży. Tam za odpowiednią kasę i odpust za morderstwo można kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *