PO i SLD: PiS się boi

Rzecznik PiS Adam Hofman ocenił dzisiaj, że teraz nie ma sensu debatować o debatach i można do tego wrócić przed samymi wyborami. Rzecznik rządu Paweł Graś deklarował, że PO jest gotowa do debaty w każdej chwili. Dodał też, że skoro PiS odmówił debaty z PO wykonując przy tym „chocholi taniec”, to Platforma będzie rozmawiać z Polakami. SLD i PSL wątpią, czy do debaty dojdzie, gdyż PiS boi się w niej „polec”.

Hofman mówił dziennikarzom, że na razie nie ma sensu debatować. – Wrócimy do tego przed wyborami, wtedy, kiedy w normalnych demokracjach te rozstrzygnięcia mają miejsce. Dziś już nie ma na to czasu, trzeba rozmawiać z Polakami, jeździć spotykać się, wrócimy do rozmowy przed wyborami – stwierdził.

Graś zadeklarował, że PO jest gotowa do debat w każdym miejscu i czasie. – Jeśli znajdą się organizatorzy na neutralnym gruncie tych debat, przedstawicieli PO na pewno na nich nie zabraknie – zapewnił.

W poniedziałek m.in. o debatach z szefami sztabów wszystkich partii zasiadających w Sejmie chce rozmawiać szef sztabu wyborczego Sojuszu Stanisław Wziątek. Polityk przyznał jednak, że PiS nie jest raczej zainteresowany debatami, ponieważ ma świadomość, że może w nich polec. – Nawet, jeżeli pojawiają się pomysły merytoryczne, to brak umiejętności ich zaprezentowania powoduje, że mogą na tym stracić – ocenił.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-2011/aktualnosci/po-i-sld-pis-sie-boi-i-wykonuje-chocholi-taniec,1,4832180,aktualnosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *