Portal nacjonalista.pl popiera konserwatyzm.pl

Redakcja portalu www.nacjonalista.pl przyłączyła się do wyrazów solidarności z prof. A. Nalaskowskim. Poniżej zamieszczamy treść oświadczenia redakcji:


"Jeden z najwybitniejszych polskich pedagogów, dziekan Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, padł ofiarą ataku lobby zboczeńców połączonego sojuszem z organem prasowym równie odrażającego i obcego chrześcijańskim Wartościom lobby. W wielu zasadniczych kwestiach nie zgadzamy się z konserwatystami, ale obrona rodziny jako podstawowej komórki społecznej oraz zasad moralnych nie uznaje różnic ideowych. To fałszywe prawdy są siłą demokratury. Jedną z nich jest uznanie zboczeń za coś normalnego i równoprawnego lub wręcz uprzywilejowanego w stosunku do zdrowej części społeczeństwa. Na to i na promocję dekadencji nigdy nie może być zgody. Narodowa rewolucja to także odbudowa i zachowanie podstawowych wartości naszej kultury i cywilizacji, praw i zasad moralnych będących fundamentem wspólnoty narodowej i Polski w Europie Wolnych Narodów. W dalszym ciągu obowiązuje zainicjowany już kilka lat temu przez Narodowe Odrodzenie Polski i wspierany przez nas „Zakaz pedałowania”. Dlatego też redakcja portalu Nacjonalista.pl w pełni popiera stanowisko polskich konserwatystów i solidaryzuje się z profesorem Andrzejem Nalaskowskim. Zachęcamy naszych Czytelników do zamieszczania swoich wyrazów poparcia dla dziekana Wydziału Nauk Pedagogicznych UMK.

Redakcja portalu narodowo-radykalnego Nacjonalista.pl"

za: http://www.nacjonalista.pl/2011/07/22/konserwatyzm-pl-i-kz-m-w-obronie-prof-aleksandra-nalaskowskiego-stanowisko-redakcji-nacjonalista-pl/

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *