Poseł Michał Marusik wiceprezesem KNP

Podczas Konwentu Zwyczajnego Nowej Prawicy członkowie tej partii wybrali nowe władze ugrupowania. Na fotelu prezesa KNP pozostaje eurodeputowany Janusz Korwin-Mikke.

Pierwszym wiceprezesem KNP został poseł Przemysław Wipler, który zajął miejsce p. Artura Dziambora, szefa pomorskich struktur KNP i który wystartuje na urząd prezydenta Gdyni.

– Obiecuję, że będę jeszcze ciężej pracować niż w ostatnich miesiącach i będę starał się o to, by wszyscy, którzy chcą zmian w Polsce, poważnych, głębokich i szybkich, bo czasu nie mamy, będą mogli liczyć na moje wsparcie, na moją pracę – powiedział WCz. Wipler.

Drugim wiceprezesem, w miejsce eurodeputowanego Stanisława Żółtka, został CEP Michał Marusik, europoseł KNP.

Trzecim wiceprezesem KNP został p. Konrad Berkowicz, który z ramienia partii będzie startował na stanowisko prezydenta Krakowa. Zajął on miejsce p. Jacka Wilka, który będzie kandydował na prezydenta Warszawy.

Czwarty wiceprezes nie został jeszcze wybrany.

W Radzie Głównej Nowej Prawicy uchowały się tylko dwie osoby z ośmiu. Wielu czołowych działaczy partii nie uzyskało absolutorium.

Rada Główna Klubu Zachowawczo – Monarchistycznego oraz portal konserwatyzm.pl pragną złożyć gratulacje Panu posłowi Marusikowi z okazji objęcia nowej funkcji.

Zródło

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Poseł Michał Marusik wiceprezesem KNP”

  1. Drobne sprostowanie: Artur Dziambor jest szefem gdyńskich struktur Kongresu Nowej Prawicy. Prezesem Pomorskich struktur KNP jest bliski współpracownik Michała Marusika – pan Karasowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *