Powiernictwo ma zapłacić 50 tys. euro Erice Steinbach

Gazeta Wyborcza i Onet donoszą:

Powiernictwo Polskie po przegranej w sądzie z Eriką Steinbach może zakończyć działalność. Musi bowiem zapłacić 50 tys. euro za zniesławienie i ok. 60 tys. zł kosztów sądowych (…). A nie ma ani pieniędzy, ani majątku. – W ten sposób można zamknąć usta każdemu, kto staje w obronie polskich interesów – mówi szefowa Powiernictwa i posłanka PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gazeta-wyborcza-powiernictwo-nie-ma-50-tys-euro-dl,1,5432613,wiadomosc.html

Komentarz: Widzimy więc, że robienie wrzasku – byle głośno – nie koniecznie popłaca. [aw]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Powiernictwo ma zapłacić 50 tys. euro Erice Steinbach”

  1. Ale skoro wyrok wydał niemiecki sąd w RFN wobec organizacji zarejestrowanej i działającej w RP, to jak wyegzekwuje te pieniądze? Przecież niemieckie sądownictwo nie rozpościera się na terytorium Polski. Czy może ja o czymś nie wiem?

  2. Wcale mnie nie dziwi taki, a nie inny komentarz redakcyjny pod notką. Wszak na łamach konserwatyzm.pl promowano szkalujący Polskę i Polaków film “Polskie obozy koncentracyjne”. Jak powszechnie wiadomo operację propagandową pt. “Polskie obozy koncentracyjne” przeprowadziły jeszcze w latach 50-tych niemieckie służby specjalne (polecam znakomity artykuł na ten temat “Nazistowskie demony nad niemieckimi służbami specjalnymi”).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *