Powstał Ruch Odparcia Palikota

Drodzy Czytelnicy,
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym ukonstytuował się zarząd społecznego Ruchu Odparcia Palikota (ROP). Naszym celem jest zwalczanie nie tyle konkretnych osób, co głoszonych przez ruch palikotystyczny skrajnie lewicowych, antychrześcijańskich i antyklerykalnych idei, zmierzających do unicestwienia cywilizacji chrześcijańskiej w naszym kraju.

Naszym celem jest monitoring i alarmowanie opinii publicznej względem działań palikociarni, wysuwanych przez to środowisko idei, a szczególnie projektów ustaw. Będziemy stanowczo reagować na każdą inicjatywę tak samego Janusza Palikota, jak i wspierających go ludzi, wymierzoną w Boga, Kościół, chrześcijaństwo i tradycję.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Powstał Ruch Odparcia Palikota”

  1. ożesz, jaki ten pan Dalecki jest kosmicznie nudny – poza tym jako libertarianin z konserwatyzmem to on ma tyle wspólnego co Palikot. Nie zdziwiłbym się wcale gdyby elektorat tej śmiesznej partii RNP odpłynął do Palikota – podobny target.

  2. Byc moze p. Dalecki jest nudny, nie zmienia to jednak faktu, ze obecne inicjatywy prof. Wielomskiego wygladaja na jakis kociokwik po przedwyborczym upojeniu malzenstwem Rekasow.

  3. Jako chrześcijanin, jako Polak, jako konserwatysta, jako narodowiec, jako keynesista, jako peronista i co tam jeszcze sobie ktoś wyobraża – mówię: na pohybel Palikotowi i jego liberalnym dewiantom!

  4. @Adam Wielomski – No to fajnie, że się zapisał, będzie taka kłótnia w rodzinie. Spór wewnątrz Samoobrony zawsze cieszy. Ja się nie zapiszę, wystarczy mi juz organizacji istniejących dla jaj.

  5. „wystarczy mi juz organizacji istniejących dla jaj”. Od początku tworzył pan Nową Prawicę dla jaj, czy dopiero z czasem dotarło jaki jest sens tej inicjatywy. Nie widzicie, że JKM od lat robi was w konia? Najpierw coś nawija o 15% a potem ogłasza że 1% jest sukcesem. Wiadomo, że TV pokazali i status celebryty utrzymany.

  6. @ Dalecki – Tomku, to Ty masz jednak świadomość, że Nowa Prawica to niepoważna organizacja? To cieszy, bo już się bałem, że Ty to na serio traktujesz…

  7. Jeszcze niedawno pan Wielomski pisał: że nie bierze na poważnie demokracji i wyborów. Teraz wypowiada „wojnę na śmierć i życie Palikotowi. To jest żałosne.

  8. @Konrad Rękas. Panie Konradzie, jako peronista powinien Pan raczej podrzucić kilka pomysłów Palikotowi… ot choćby legalizację prostytucji, czy wydalenie z Polski Nuncjusza apostolskiego?

  9. Czytając artykuły, które się tutaj pojawiają, jak również niektóre komentarze, muszę przyznać, że p. Dalecki może i bywa nudny, ale ma sporo racji w swoich wypowiedziach. KZM już dawno przestało być poważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *