Pozdrowienia z Podkarpacia

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w naszej kampanii. Jesteśmy wdzięczni za każdy oddany głos. Dla nas kampania nie była okresem wyjątkowej aktywności, jak w przypadku partii. Działamy dalej i liczymy na współpracę.

Wyraźne zwycięstwo PiS w wyborach uzupełniających na Podkarpaciu jest złą prognozą dla Polski. Oznacza to, że wyborcy, niestety, dali się przekonać do pustosłowia i czczych obietnic tego ugrupowania. Jeżeli po upadku PO to PiS przejmie władze w kraju, Polaków czeka kolejne rozczarowanie. Niestety, będzie to oznaczało znów stratę czasu, co w obecnej sytuacji Polski będzie miało coraz poważniejsze konsekwencje.

Cele Prawicy Podkarpackiej się nie zmieniają.
Będziemy nadal starali się przekonywać, że:
1/ PO i PiS to ugrupowania tego samego kartelu. Widać to szczególnie na Podkarpaciu, gdzie przenikają się nawet personalnie.
2/ PO i PiS niezależnie od odbierania sobie wzajemnie władzy kontynuują trwający od dwóch dekad układ, który się wyczerpał. Bez zasadniczych zmian w systemie emerytalnym i podatkowym Polska będzie się pogrążać. Szczególnie dotkliwe będzie to dla młodzieży, dla której jedyną możliwością będzie wyjazd z kraju.
3/ Patologie obecnego układu partyjnego potęguje system finansowania partii z budżetu. Nie mają one motywacji do wykonywania pracy merytorycznej, a jedynie do prolongowania układu w którym rokrocznie pobierają wielomilionowe dotacje.

Liczymy, iż powstanie ogólnopolskie ugrupowanie podzielające te poglądy, które stanie się realną alternatywą dla kartelu PO-PiS. Prowadząc nadal działalność w regionie zamierzamy przedstawiać projekty ustaw, włączać się w sprawy lokalne, samorządowe.

Kto głosował na naszego kandydata i chciałby się bardziej zaangażować w działalność, prosimy o kontakt.
Zapraszamy również tych, którzy nie głosowali, ale uważają, że tak zakreślone widzenie sytuacji Polski jest zgodne z jego poglądami.

Pozdrawiam

Irek Dzieszko

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *