Pożegnanie

Czcigodni Czytelnicy,

z dniem dzisiejszym moja praca w roli redaktora naczelnego naszego portalu dobiega końca. Jej zwieńczeniem, które już dziś chciałbym zapowiedzieć, będzie oddanie do Państwa użytku odmienionej wersji naszej strony, po migracji do nowego systemu zarządzania treścią, co nastąpi najpóźniej z początkiem czerwca. Debiut ten, jak wierzę, usprawni pracę zespołu redakcyjnego, a po fazie stabilizacji, podniesie także Państwa satysfakcję jako użytkowników.

Z obiektywnych przyczyn natury osobistej nie będę mógł kontynuować pełnienia swoich dotychczasowych obowiązków. Większość celów, których realizację założyliśmy rok temu wraz z właścicielami, udało się osiągnąć. Za to, czego z różnych przyczyn nie udało się osiągnąć, ponoszę pełną i wyłączną odpowiedzialność. Bezkrólewie nie potrwa jednak długo, a dalsze plany strategiczne zostaną Państwu, jak mniemam, zakomunikowane już niebawem.

Czerpałem niekłamaną satysfakcję z roli jaka przypadła mi w udziale oraz chciałbym Państwu, właścicielom, i wszystkim naszym stałym współpracownikom, serdecznie podziękować za wyrozumiałość, pasję w krzewieniu deficytowych idei, a także wszelki inny pozytywny wkład.

Swojemu następcy życzę motywacji, cierpliwości i konsekwencji w pracach redakcyjno-administracyjnych oraz umiejętności mądrego balansowania pomiędzy rosnącymi potrzebami rozmaitych interesariuszy. Wszystkim zaś – dalszych sukcesów w rozwoju tej ważnej inicjatywy.

Z uszanowaniem

Paweł Świdziński

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Pożegnanie”

  1. Drogi Pawle, bardzo Ci dziękuję za pracę na rzecz portalu i za prace nad jego nową wersją, która będzie w czerwcu. Miło mi się z Tobą współpracowało i mam nadzieję, że nie raz będziemy jeszcze mieli okazję. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *