Poznańska piketa poparcia dla Rosji. Gorąco zapraszamy!

Pragniemy zamanifestować naszą solidarność z Rosją pod poznańskim konsulatem Federacji Rosyjskiej przy ul.Bukowskiej 53A, wstępnie datę ustalamy na 8 marca w samo południe. Przynieśmy ze sobą flagi Polski i Federacji Rosyjskiej.

Dlaczego pragniemy zamanifestować solidarność z Rosją? Gdyż nie może być tak, że za coś normalnego uznaje się sytuację, w której kraje zachodnie wysyłają swoje wojska na cały świat zabezpieczając swoje własne interesy, a gdy robi to Rosja, kraj pozostający poza wpływami zachodniej finansjery – wybucha nań wściekła nagonka. Dlaczego Zachód ma prawo do zbrojnego zabezpieczania własnych interesów, a Rosja nie?

Nie zgadzamy się na podwójne standardy i hipokryzję zachodnich elit, które popierają oderwanie się Kosowa od Serbii, ale toczą pianę z pysków na myśl o oderwaniu się Krymu od Ukrainy. Dlaczego mieszkańcy Kosowa mają prawo do samostanowienia, a mieszkańcy Krymu nie?

Nie jesteśmy rosyjskimi agentami. Nie jesteśmy dziećmi PZPR-owskich aparatczyków. Jesteśmy po prostu trzeźwo myślącymi ludźmi, którzy krytycznie patrzą na import amerykańskiej pornokultury do zrujnowanych komunizmem krajów byłego bloku wschodniego. Nasze kraje, które tyle wycierpiały, mają szansę na duchowe odrodzenie. Jaka jest odpowiedź Zachodu na tę szansę? FEMEN i Pussy Riot. Postawmy temu tamę.

Strona wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/536059789847300/540004719452807/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.