Prof. dr hab. Anna Raźny w Zarządzie ROP

Szanowni Czytelnicy,
miło nam poinformować, że Pani Prof. dr hab. Anna Raźny przyjęła nasze zaproszenie i została dokooptowana do Zarządu Ruchu Odparcia Palikota

Mamy nadzieję, że autorytet i doświadczenie Pani Profesor pomoże nam w walce o zachowanie w Polsce prawa naturalnego i zasad wynikłych z Dobrej Nowiny.

Prof. Adam Wielomski
Przewodniczący ROP

Życiorys prof. dr hab. Anny Raźny

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Prof. dr hab. Anna Raźny w Zarządzie ROP”

  1. To może lepiej od razu dokooptować cały były i obecny zarząd LPR? Będzie po kłopocie! Media znowu ich dostrzegą i wszyscy wrócą na ekrany telewizorów:)

  2. wiecznie urażony i czepialski Mariusz Affek, znów przemówił i dał o sobie znać w komentarzach. P.S nie jestem Adamem Wielomski, śmieszna jest ta pana obsesja, czy jak pan otwiera lodówkę to czy widzi pan tam Adama Wielomskiego ???, jeżeli zna pan J. Łopuszańskiego, to może jego żona panu pomoże.

  3. Jestem takim Affkiem, jak pan jest rzekomym Stręczyńskim. Z tym J. Łopuszańskim to nawet i dobra myśl, aby go razem z żoną dokooptować do zarządu Ruchu Odparcia Palikota. W końcu chyba ruch w swoim założeniu ma być przechowalnią dla zgranych polityków?

  4. panie Mariuszu, pisałem o żonie p. Łopuszańskiego w kontekście jej specjalizacji, mianowicie psychiatrii klinicznej. Życzę wszystkiego dobrego i niech pan lepiej tej lodówki nie otwiera bo rzeczywiście może wyskoczyć Adam Wielomski.

  5. Drogi Mariuszu, nie bardzo rozumiem Twoje czepianie się. W końcu Ty też byłeś w LPR. Chcesz się zapisać do ROP? Wybacz, ale Cię nie przyjmiemy. Nie potrzebne nam permanentne zamieszanie związane z Twoją szerszą osobą.

  6. Każdy, kto zna nieco lepiej Wielomskiego, ten wie, że jest intrygantem i nie chce się angażować we współpracę z takim panem. Angażują się tylko tacy, którym imponuje jego przebiegłość i którzy po cichu liczą na jakieś „konfitury” u jego boku. Poza tym ROP Olszewskiego od dawna nie istnieje i dość marnie skończył na politycznej arenie:)

  7. czyli w sumie przyznaje pan, że jest pan Affkiem ?, skoro tak dogłębnie zna pan Adama Wielomskiego ?. Pana wnikliwe analizy i oceny proszę zostawić dla TVNu, w końcu miałeś tam pan 5 min, o czym zresztą pochwalił się pan mimochodem. Bliżej panu tutaj http://www.youtube.com/watch?v=GFt8BYpzsdc niż do mainstreamu. Tylko, że pana Janem Rodzynem jest Adam Wielomski :D, reszta się zgadza, łącznie ze starym doktorem i podobnym dorobkiem naukowym.

  8. Jeżeli pan uznaje określenie „nieco lepiej” za równoznaczne z określeniem „dogłębnie”, to widocznie musiał pan zbierać mierne oceny z jęz. polskiego. Pańska obsesja na punkcie dra Affka nadaje się równie dobrze do leczenia psychiatrycznego, ale tego nie wypada ujawniać profesorowi, więc posługuje się on tutaj fałszywym przydomkiem- podobnie jak i przy wielu innych wpisach. W końcu to jest jego forum i to on za nie płaci.

  9. Mam nadzieję , że pani Profesor tu nie zagląda. Jak zajrzy to jeszcze pomyśli ,że w coś wdepnęła. Jak się dowie co tu wypisywano o ojcu Rydzyku i RM oraz zobaczy kto jest głównym publicystą strony(lex Rydzyk) to może wystąpić z antypalikociarni.

  10. A z czym ten ROP pójdzie na Walkę z Palikotem? Palikot ma 40 posłów na cztery lata a wy ile macie? Liczy się siła a nie pusta obietnica. Ryszard Kalisz dobrze wa ocenił, jak chcecie walczyć z Palikotem skoro nie macie swojej reprezentacji w parlamencie? Udowodnijcie mi, że warto was wspierać i że nie jesteście kolejnym planktonem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *