Radek Sikorski poucza Iran

– Polska niezmiennie wzywa Iran do poddania swojego programu nuklearnego pod monitoring międzynarodowy – oświadczył minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski po spotkaniu w Warszawie z szefem dyplomacji Izraela Awigdorem Liebermanem.

Ministrowie omówili sytuację w regionie Bliskiego Wschodu, zwłaszcza kwestię Iranu, jego programu nuklearnego oraz wynikających m.in. z tego napięć w regionie Zatoki Perskiej. Sikorski mówił, że należy zniechęcać Iran „perswazją, ale i pod naciskiem, by zaprzestał prób uzyskania broni atomowej”.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10974671,Sikorski__wzywamy_Iran_do_poddania_programu_nuklearnego.html

Komentarz: Ministrowie Sikorski i Lieberman już nie mogą się doczekać się, gdy „światowa społeczność” zdecyduje się na „operację pokojową mającą na celu przywrócenie demokracji i praw człowiek” w Iranie. Ministrowie mogą liczyć na wsparcie ze strony Ochotniczego Korpusu Judeochrześcijan Polskich, którego formowaniem zajmuje się red. Łukasz Adamski.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Radek Sikorski poucza Iran”

  1. Czy to juz taka nowa świecka tradycja, ze tzw. „komentarz redakcyjny” koniecznie musi być głupi i bez nawet okruszyny sensu ?

  2. Komentarz redakcyjny jest w porządku. Proszę panie Tomaszu przestać zachowywać się jak rozhisteryzowana kobieta w ciąży. Jest pan nie do wytrzymania.

  3. @Tomasz Dalecki: A co w nim niby bezsensownego, panie miłośniku parchów? Ja np. chciałbym, żeby znalazł się ktoś z cojones i wezwał taki USrael do poddania swojego programu nuklearnego pod „monitoring międzynarodowy”, choćby dlatego, że nikt nie wie, ile to państwo posiada głowic jądrowych. Ale by się rozległ kociokwik… Tyle że do tego nigdy nie dojdzie, bo w światku różnej maści neokoni oraz Pańskim Iran = islam = zło, a wszystko, co mu wrogie = dobro. Tak a propos: ten nius po raz kolejny pokazuje, kto jest prawdziwym mocodawcą „naszego”, pożal się Boże, MSZ-a.

  4. @Jarosław A.Wisniowski – bezsensowne i głupie jest np. to chrzanienie o „przywróceniu demokracji i praw człowieka w Iranie – takie plany istnieją tylko w pustych łbach polskich wielbicieli islamskiego brudu. Reszta świata planuje zbombardowanie instalacji nuklearnych i nie ma zamiaru niczego tam „przywracać”. Nie mówiąc już o idiotycznych o judeochrześcijańskich korpusach.

  5. @TD: Zgoda. Częściowa. Demokracją i prawami człowieka – i to nie tylko w tym wypadku – wycierają sobie ryje rozmaici zachodni politykierzy i agenci przebrani za dziennikarzy, z tym że naturalnie robią to na potrzeby hołoty przyklejonej do merdiów głównego nurtu. A że za bandyckimi napadami na Irak, Afganistan, Libię, (Iran/Syrię?) oraz destabilizacją Egiptu i Tunezji stoją potężne interesy finansowe, to już inna inszość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *