Rewolucyjny projekt: wyrzucić związki zawodowe z firm

„Rzeczpospolita” donosi, że Posłowie z Parlamentarnego Zespołu do spraw Wolnego Rynku przygotowują projekt ustawy o usunięciu związków zawodowych z firm.

– Związkowcy powinni normalnie pracować, nie są świętymi krowami – mówi Superstacji Michał Szczerba, poseł PO i wiceprzewodniczący Zespołu ds. Wolnego Rynku.

Szczerba dodał, że projekt nowelizacji ustawy o związkach zawodowych przewiduje, że aktyw związkowy byłby pozbawiony etatów związkowych w firmach. Związki zostałyby wyprowadzone poza teren firmy i działały jako normalne stowarzyszenia. Bossowie związkowi nie mieliby już wpływu na decyzje dotyczące przedsiębiorstwa.

Redakcja konserwatyzm.pl całkowicie popiera ten projekt. Związkowcy zajmują się wyłącznie anarchizowaniem firm i dbałością o luksusy etatowych syndykalistów. Jest to więc grupa nie dość, że pasożytnicza, to jeszcze szkodząca organizmom na których pasożytuje. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Rewolucyjny projekt: wyrzucić związki zawodowe z firm”

  1. Brawo! W następnej kolejności odebrałbym diety W.Cz. Posłom i Senatorom Najjaśniejszej RP, tak, aby mogli Nimi być tylko Ci, których na to stać, a więc autentyczna Elita społeczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *