0 thoughts on “Rok prezydentury Bronisława Komorowskiego”

  1. Widzę dobry materiał propagandowy PO zrobiony na czas kampanii wyborczej. Pewnie dla równowagi niedługo zobaczymy coś dobrego dla PiS. Chyba, że bierzemy udział w tej kampanii po stronie PO. Jeśli tak to uważam to za bardzo zły pomysł.

  2. Grosse Scheisse! Po prostu innych słów tu niestety nie da się użyć (chyba,że merde!). Po 15 sekundach zbiera człowieka na wymioty, a wtedy ciężko o kulturę. Oczywiście mam nadzieję,że to zrobił jakiś pożyteczny idiota – jeśli za publiczne środki to ludzi za to odpowiedzialnych wybatożyć i wygnać.

  3. @Marek Tucholski O co innego chodzi. Od jakichs 4 tygodni portal jest juz portalem calkowicie demoliberalnym. Zamieszczenie tego filmiku wcale mnie nie dziwi.Poczatkowo myslalem , ze tu chodzi o chec zrobienia karier i dojscie do zaszczytow.Pomylilem sie: nastapilo ideowe przejscie na stanowisko demoliberalne. Dokladnie to samo zjawisko ma miejsce we Francji i ma charakter masowy na prawicy. Ale w nowo-demoliberalnej prasie na francuskiej prawicy, jak i zreszta na tym portalu ,jest jeszcze miejsce dla ludzi o tradycyjnie prawicowym nastawieniu. Stad wartosc takich portali, w tym i naszego. Poparcie dla PO ma charakter akcesoryjny.Gdyby sie PIS wyrzekl mitologii romantycznej, to by poparli rowniez PIS. W/g mnie tak sie stanie. PIS predzej czy pozniej porzuci obecna frazeologie i stanie sie dokladna kopia PO. To jest kwestia 2-och lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *