Rosja ostrzega przed atakiem na Iran

– Zdecydowanie popieramy nierozprzestrzenianie broni masowego rażenia. Jednocześnie jednak jesteśmy przekonani, że każde państwo, w tym także Iran -  ma prawo do zapewniania sobie odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa – stwierdził lider Kongresu Wspólnot Rosyjskich i były ambasador Rosji przy NATO, znany ze swego zdecydowanie wrogiego stosunku wobec amerykańskiego imperializmu. Z kolei dzień wcześniej sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, Mikołaj Patruszew skrytykował izraelskie lobby zmierzające do wciągnięcia USA w konflikt zbrojny z Iranem. – Grozi nam eskalacja napięcia, do czego Stany Zjednoczone są popychane przez Izrael – powiedział Patruszew agencji Interfax. Władze irańskie podejrzewają żydowskie tajne służby o przeprowadzenie serii zamachów terrorystycznych na perskich naukowców zaangażowanych w program atomowy Teheranu.

Jak się okazuje, pro-syjonistyczna polityka wdrażana przez neokonserwatystów i ich uczniów z Waszyngtonu, daje przynajmniej jeden pozytywny efekt – oducza dyplomatów od chowania się za niuansami i zmusza do nazywania rzeczy po imieniu: Waszyngton prowadząc nagonkę na Iran służy interesom Izraela i destabilizuje sytuację geopolityczną nie tylko w regionie, ale i na świecie, co docelowo może zagrozić globalnej amerykańskiej hegemonii.

(karo)

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on “Rosja ostrzega przed atakiem na Iran”

  1. Żydzi w Iranie mordują naukowców,w Rosji wywołują zamieszki przeciw Putinowi,a Adamski na frondzie pisze że Rosja chce wywołać wojnę?? Płatny agent Żydolandu czy pożyteczny idiota?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *