Rosja: Za homopropagandę – grzywna!

Poparcie dla decyzji Rady Miejskiej Petersburga zabraniającej propagandy homoseksualizmu i pedofilii wśród niepełnoletnich wyraził patriarchat moskiewski. (…)

Stanowisko rosyjskiego prawosławia przedstawił szef Służby Informacyjnej Patriarchatu Moskiewskiego Władimir Legojda, który pozytywnie ocenił uchwale (…): „prawdziwa wolność człowieka, to wolność od zła i grzechu, a nie wolność robienia wszystkiego, co się komu podoba”.

(…)

W uchwalonym dokumencie proponuje się za propagandę homoseksualizmu karę pieniężną w wysokości od 1.000 do 50 tys. rubli. Miejscowy gubernator może zatwierdzić lub odrzucić uchwałę radnych. Podobne prawo obowiązuje już w Riazaniu i Archangielsku.

http://gosc.pl/doc/1095259.Rosja-Za-homopropagande-grzywna

Komentarz: A tak wielu nam zarzuca, że sympatyzujemy z Rosją. A sympatyzujcie sobie, „prawdziwi patrioci”, z amerykańskimi i europejskimi sodomitami… [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Rosja: Za homopropagandę – grzywna!”

  1. Cytując Jerzego Stuhra z filmu „Seksmisja”: idźmy na Wschód! Tam musi być jakaś cywilizacja.

  2. Niestety, ustawy-ustawami, a i tak Rosja pełna jest narkomanów. abocjonistów i zboczeńców. Ciężko mi to czasem przyznać, bo czuje pewien sentyment do Rosji, ale Rosja naszych wyobrażeń i Rosja statystyk, to dwa różne kraje.

  3. Wielu jest zwolenników ruskiej cywilizacji, dużo wśród nacjonalistów, ale ci zwolennicy to ignoranci którzy mało wiedzą i w ogóle nie dostrzegają całości. Ta cywilizacja może ma jakieś tam pozytywy typu to nie popieranie homoseksualizmu, ale ma wiele wad, nie zachwycałbym się nią. Także sympatycy tej cywilizacji doczytajcie nieco choćby o aborcji w Rosji to może przestaniecie się tak zachwycać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *