Rosyjski aktor: miejsce gejów jest w piecach

8 grudnia, na spotkaniu z publicznością serialu „Interniści”, w którym gra główną rolę doktora Bykowa, znany ze swych prawosławnych i monarchistycznych przekonań rosyjski aktor, Iwan Ochlobystin, zapytany o swój stosunek do parad homoseksualistów, odpowiedział „Powpychał bym ich wszystkich żywcem do pieca. To Sodoma i Gomora, jako człowiek wierzący nie mogę odnosić się do tego obojętnie, oni stanowią ogromne zagrożenie dla moich dzieci! (Ochlobystin od 1995 r. żonaty jest z aktorką Oksaną Arbuzową, z którą ma sześcioro dzieci) Nie chcę, by moje dzieci uznały, że pedały to coś normalnego. To błękitny faszyzm! (w Rosji mianem „błękitnych” określa się subkulturę „gejowską”) Jeśli człowiek nie może wybrać odpowiadającej sobie osoby płci przeciwnej dla rozmnożenia, to jest to jawna oznaka psychicznej anomalii, znaczy, tych ludzi trzeba pozbawić prawa wyborczego”. Do pieca Ochlobystin zaproponował też posłać moskiewskich dziennikarzy zadających się ze zboczeńcami i propagujących homoseksualny styl życia. Słowa aktora wywołały entuzjastyczną reakcję zgromadzonej publiczności i długotrwałe owacje.

Ochlobystin oskarżył również państwa zachodnie, że rządzą w nich podwójne standardy i rozpusta. Przypomniał, że gdy w Finlandii ktoś dał klapsa swojemu dziecku, sąd pozbawił go praw rodzicielskich, po czym dodał, że sam stosuje wobec swoich dzieci kary fizyczne bijąc je w pupę. Aktor przypomniał też surowe metody wychowawcze stosowane przez jego rodziców: gdy jako dziecko pewnego dnia otrzymał dwójkę z języka rosyjskiego, jego ojciec kazał mu zjeść polany sojowym sosem podręcznik do tego przedmiotu. Mały Iwan zjadał z płaczem książkę kartka po kartce przez cały dzień, ale po tym doświadczeniu jego oceny z rosyjskiego miały się już zdecydowanie poprawić.

W czasie rozmowy Ochlobystin wspomniał również o okresie, gdy był prawosławnym popem. Przyznał, że wprowadzający go w kapłaństwo, chwalił jego postępy w tej dziedzinie, twierdząc że wierni wychodzili po spotkaniach z nim podniesieni na duchu. Zwrócić miał mu tylko uwagę, żeby powstrzymał się od głośnych wybuchów śmiechu i powtarzania „co za świństwo!” podczas spowiadania. Ochlobystin ostatecznie porzucił kapłaństwo z powodu utraty powołania.

Według Ochlobystina, Rosjanie są szczególnym narodem, przeznaczonym by zbawić dzisiejszy, pogrążony w liberalizmie świat. Rosyjska idea narodowa ma charakter głęboko chrześcijański, mistyczny i mesjanistyczny. Stawia sobie za cel odrzucenie imperialistycznych projektów innych narodów i właśnie dlatego do Rosji z taką nienawiścią odnoszą się Anglosasi.

Pytania publiczności, na które Ochlobystin nie zdążył odpowiedzieć, kazał spisać i obiecał dać na nie odpowiedzi w swojej nowej książce, dochód z której zapowiedział w całości przeznaczyć na zakup broni dla Syrii.

Ronald Lasecki

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Rosyjski aktor: miejsce gejów jest w piecach”

  1. „Rosjanie są szczególnym narodem, przeznaczonym by zbawić dzisiejszy, pogrążony w liberalizmie świat. Rosyjska idea narodowa ma charakter głęboko chrześcijański, mistyczny i mesjanistyczny.” – co to za belkot? a tak ruskie toczyli piane jak Obama powiedzial ze amerykanie sa szczegolnym narodem.. Dla mnie to Polacy sa narodem z misja szerzenia wolnosci.. A ruskie? azja… chyba wprowadza policje religijna jak za cara Piotra I azjatyckiego satrapy, ktory uwazal sie za Boga.. zreszta, tam kazdy car, taki chingis-chan uwazal sie za Boga.. Pytam gdzie ten mistycyzm i mesjanizm? chyba w czarach baszkirow i kalmukow…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *