Rzecznik prasowy Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego po raz kolejny wykazał się niebywałą „elokwencją”

Jak informuje portal www.natemat.pl:

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy budzi nad wyraz duże emocje. Niestety negatywne i to głównie po prawej stronie politycznej. Do chóru jej zagorzałych krytyków dołączył niedawno oficjalnie Tomasz Dalecki, rzecznik prasowy Kongresu Nowej Prawicy, której przewodzi Janusz Korwin-Mikke. Jeden z naszych czytelników zwrócił nam uwagę, że Dalecki w dniu finału WOŚP na swoim oficjalnym profilu na Facebooku skwitował impreżę, jako „ogólnopolski dzień rumuna”. Pisząc o „rumunach” chodziło mu naturalnie o wolontariuszy z puszkami.

Ciekawe, ile razy będą mnie nagabywać? Rekord padł 7 lat temu – 54 razy w ciągu niecałych trzech godzin, w tym 11 razy w metrze. Czyli średnio co 3 minuty. Pierwszych trzydziestu usłyszało ode mnie „nie”, kolejnych 20 – usłyszało „spierdalaj”, a następni nieco bardziej rozbudowane kwestie. Ostatni rumun o mało nie dostał w ryj.


Potem wymienia swoje „święte i niezbywalne prawa” do nie bycia nagabywanym na ulicy przez „bandy szczeniaków”, nielubienia Owsiaka i przystanku Woodstock, nieniszczenia ubrania „klejem z durnego serduszka”, a także wspierania kogo ma ochotę.

I owszem, ma do tego święte prawo, ale próżno szukać polityków, a już tym bardziej rzeczników prasowych, którzy w ten sposób wypowiadaliby się oficjalnie o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Nawet jeśli sami za nią nie przepadają. No cóż, widocznie nie bez powodu Kongres Nowej Prawicy od tylu lat jest marginalną cząstką polskiej polityki.

Dalej jest kilka kolejnych wpisów o „owsiakowych zbieraczach” czy „bandach młodocianych żebraków”.

Za: http://natemat.pl/88809,rzecznik-nowej-prawicy-korwin-mikkego-o-wosp-ogolnopolski-dzien-rumuna-wolontariuszom-mowil-spier

Komentarz: „Pan” Tomasz Dalecki dał się już nam poznać ze swojego niebywałego chamstwa i wulgarnych wypowiedzi. Przypomnijmy, że publicznie groził pobiciem za przeprowadzenie wywiadu z p. dr Jackiem Kardaszewskim. Nic dziwnego, że p. Janusz Korwin-Mikke może liczyć na 1% poparcie społeczne skoro toleruje i pozwala na bycie rzecznikiem prasowym takim wątpliwym personom jak „pan” Tomasz Dalecki.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *