S. Michalkiewicz „odpowiada” J.F. Libickiemu

Nie tak dawno na naszych łamach senator J.F. Libicki pytał red. Michalkiewicza w jaki sposób znalazł pracę w sowieckich „Nowosti” w latach siedemdziesiątych?.

Na blogu red. Michalkiewicza znajdujemy coś zbliżonego do odpowiedzi:

Po stokroć miał rację grecki premier Venizelos mówiąc, że w każdej sprawie należy postępować zgodnie ze swoimi kardynalnymi zasadami. Łamiąc zasadę, by nie wdawać się z gówniarstwem, odpowiedziałem najpobożniejszemu senatorowi III RP Janowi Filipowi Libickiemu, który teraz molestuje mnie, by mu znowu odpowiadać. Zatem po raz ostatni odpowiadam najpobożniejszemu senatorowi III Rzeczypospolitej Janowi Filipowi Libickiemu skrzydlatymi słowami poety: „Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka, ani klapsa. Nie powiem nawet: pies cię j…ł, bo to mezalians byłby dla psa.”

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2589

Komentarz: Z odpowiedzi tej wnioskujemy, że Pan Redaktor jest mocno zirytowany poruszaniem tematu w jaki sposób został pracownikiem redakcji sowieckich „Nowosti” i co dokładnie tam robił. Czekamy na zachwyty czytelników Pana Redaktora, którzy stwierdzą: „Ah, jak Pan Stanisław dowcipnie i inteligentnie odpowiedział”. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “S. Michalkiewicz „odpowiada” J.F. Libickiemu”

  1. Redaktorowi Razwiedce, który jest za PiSem, a nawet przeciw PiSowi ewidentnie nerwy puszczają. Piękne towarzystwo „przytulił” ojciec Rydzyk nie ma co… były członek Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej Józef Szaniawski, były pracownik radzieckich „Nowosti” redaktor Stanisław „Razwiedka” Michalkiewicz. I oni będą nas pouczać o komunie czy postkomunie…Wolne żarty…:)

  2. @evegren: Myślę, że Ojciec Dyrektor „przytulił” PiS-z-przyległościami, gdy PiS mógł coś RM/Trwam/SzkoleToruńskiej coś dać. Teraz obserować bedziemy, jak sądzę, „odcinanie sie od cuchnacego trupa”. PiSowi zostanie GP, a potem pewnie przejdzie na właściwe sobie pozycje centrowo-jakobińsko-antyklerykalne, może zostanie „frakcją konserwatywną” u Palikota, 🙂 ?

  3. @Piotr Kozaczewski. Ojciec Rydzyk popierając Sektę Smoleńską i w ogóle PiS skompromitował (przynajmniej w moich oczach) Radio Maryja i przyległe do niego media. I nie chodzi mi o hipokryzję takich ludzi jak Józef „TPPR” Szaniawski czy Stanisław „Razwiedka” Michalkiewicz, którzy sami byli nadwornymi sojusznikami radzieckich, a teraz wielce moralizują i przypinają na prawo i lewo łatki kto komuch, kto endekokomuch, a kto „ruski agent”. Chodzi mi też o to, że Radio Maryja, Nasz Dziennik i TV Trwam przez ostatnie kilka lat promowały (i nadal promują) PiS jako partię prorodzinną, a tymczasem w 2007 r., gdy w Sejmie głosowano nad ulgą podatkową 1200 zł od dziecka, to na 151 posłów PiS za głosował jeden poseł… Proszę też zwrócić uwagę na fakt, że teraz gdy nie wpuszczono TV Trwam na platformę cyfrową, to o. Rydzyk jest w stanie zmobilizować dziesiątki tysięcy słuchaczy na demonstracje w całym kraju. A gdy w Sejmie głosowano nad konstytucyjnym wzmocnieniem ochrony życia poczętego, to o. Rydzyk zgromadził w stolicy raptem kilka tysięcy osób na manifestacji, przy czym duża część była przywieziona autokarami przez ludzi z LPR. Nie mnie oceniać duchownego, ale jako człowiekowi po prostu nie wierzę ojcu Rydzykowi – odwróciły mu się priorytety. Walkę o dobro polskich rodzin odpuszcza, ale walki o swoje media już nie. Zachowuje się jak polityk, a nie duchowny. Dodajmy polityk u którego nieco na bakier z zasadami…Pozdrawiam.

  4. Cały portal z wypiekami na twarzy czekał jak Stanisław Michalkiewicz wytłumaczy się ze swej złowrogiej działalności przy tłumaczeniu tekstów dla Sowietów, a tu takie coś. Trudno, dobrze choć, że po PiSie i Ojcu Dyrektorze można sie z tej okazji przejechać.

  5. @Zar: Nikt nie czekał na riposte red. Michalkiewicza – co miał nieszczęśnik niby powiedzieć? Zrobił najlepsze, co mógł zrobic, czyli zamilkł. A pisania o pseudopolskosci, pseudokatolicyzmie i żydomasoństwie PiSu – nigdy za wiele. Gorszy wilk w owczej skórze, niz w wilczej.

  6. @Zar A od kiedy Szanowny Panie pisanie prawdy jest „przejechaniem się po kimś”? Napisałam prawdę o PiS i działalności ojca Tadeusza Rydzyka. I tyle. A jeżeli uważa Pan, że nie mam racji, to z zaciekawieniem czekam na kontrargumenty. Pozdrawiam.

  7. @Piotr.Kozaczewski. Tak i Michalkiewicz twierdzi , wszędzie rozwiedka. Mnie tam wojenki z felietonistami którzy zarabiają na życie śmieszą . Jeden napisze o rozwiedce, drugi o czym innym , a tu cały konserwatyzm .pl wojnę toczy bo panu Skurzakowi jeden z nich na odcisk nadepnął. Lustrujcie się, toczcie wojenki , powodzenia

  8. No i nasz drogi Stanisław coraz bardziej wystraszony. Jeszcze kilka cięgów na cztery litery dostani i przestanie ludziom wodę z mózgu robić. P.S. tylko patrzeć jak wybiórcza stanie w jego obronie ;)))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *