Śmierć Leppera – pierwsze informacje prokuratury.

rokuratura okręgowa w Warszawie, która zajmuje sie samobójstwem Andrzeja Leppera, przedstawiła pierwsze informacje w tej sprawie. Według prokuratury, jedną z przyczyn wskazującą na samobójstwo, były problemy finansowe Andrzeja Leppera – takie wnioski wynikają z pierwszych przesłuchań osób z otoczenia byłego wicepremiera.

Oględziny zwłok Andrzeja Leppera zakończyły się dzisiaj o godzinie trzeciej nad ranem. Na ciele nie stwierdzono obrażeń, poza bruzdą wisielczą. – Wskazuje to na fakt, że do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie. Ostateczna przyczyna zostanie ustalona w wyniku sekcji zwłok. Zostanie ona zarządzona w poniedziałek. Śledztwo będzie prowadzone prze prokuraturę okręgową w Warszawie – mówił jeden z prokuratorów.

W sprawie śmierci Leppera przesłuchano osoby z biura poselskiego oraz te, które miały z nim kontakt w ostatnich dniach. Ustalono, że Lepper ostatni raz żywy był widziany wczoraj o godzinie 8.30. Ciało zostało znalezione o 16.20 przez zięcia Leppera, a o 17 zjawiła się policja i pogotowie. Oględziny ciała rozpoczęły się o godzinie 22. Biegli z medycyny sądowej, że zgon nastąpił około 10 godzin wcześniej, czyli koło południa.

– Z wstępnych przesłuchań wynika, że przyczyną samobójstwa mogły być kłopoty finansowe. Nie mogę ujawnić więcej. Nie ujawniono żadnego listu pożegnalnego – mówił prokurator.

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/andrzej-lepper-nie-zyje/smierc-leppera-prokuratura-wskazuje-na-klopoty-fin,1,4814732,wiadomosc.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *