Sodmomici i Gazeta Wyborcza atakują prof. Aleksandra Nalaskowskiego

Toruńska Gazeta Wyborcza informuje: "Homoseksualizm jest chory – stwierdził dziekan wydziału nauk pedagogicznych UMK prof. Aleksander Nalaskowski. (…) W czerwcu pedagog z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wypowiedział się dla portalu fronda.pl. Skrytykował wówczas decyzję posłów, którzy nie poparli poprawki Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej. Zakazywała ona homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka. – Jeżeli przed udzieleniem prawa do prowadzenia rodzinnego domu dziecka robi się rozmaite badania w celu rozpoznania takich rodziców, czy mają dobre warunki, czy nie są alkoholowi itp., to warunek pewnej normalności seksualnej jest pierwszorzędnym warunkiem i jeżeli go uchylimy, to możemy uchylać także wszystkie inne – mówił portalowi prof. Nalaskowski. – Rodzice homoseksualni, tworzący dom dziecka, nie są w stanie przekazać dziecku w procesie wychowania właściwego wymiaru życia seksualnego człowieka. Ten wymiar będzie zawsze wymiarem spaczonym, wymiarem chorym. Tak jak homoseksualizm jest chory, choć Organizacja Zdrowia uznała, że nie jest.

Wypowiedzi dziekana oburzyły toruńskie środowiska homoseksualistów. Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer "Pracownia Różnorodności" wysłało do rektora UMK pismo wzywające do niezwłocznej reakcji. – Wypowiedź prof. Nalaskowskiego jest nie tylko homofobiczna, ale wprost dezawuuje oparte na wieloletnich badaniach ustalenia Światowej Organizacji Zdrowia oraz szeregu narodowych towarzystw psychiatrycznych, psychologicznych i seksuologicznych w przedmiocie orientacji psychoseksualnych – czytamy w liście".

Za: http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226,9975019,Urlop_dziekanski_na_dyskusje_o_gejach.html

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Sodmomici i Gazeta Wyborcza atakują prof. Aleksandra Nalaskowskiego”

  1. ” Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer” – co to są „osoby queer”??? Gubię się już w tych dziwolągach….

  2. W pełni popieram prof. Nalaskowskiego. Oczekuję podobnego pisma od tych sodomitów i „Osób Queer” do mojego rektora. Mam podać adres?

  3. @Tomasz Dalecki. Jeszcze parę lat, i za „osoby queer” będzie się uznawać heteroseksualistów.

  4. bardzo dobrze, że wybiórcza o tym pisze. niech ludzie czytają i widzą, że są osoby publiczne, które zboczenia nazywają po imieniu.

  5. Pełne poparcie dla Pana Profesora. Mamy teraz taką galopującą sodomię jak chyba nigdy wcześniej (chyba,że we wspomnianej w Biblii Sodomie i Gomorze) – zupełny upadek męskości i autorytetów! Upadek wiary… Stąd biorą się te wszystkie paskudztwa. Dla zdrowo myślącego człowieka, który nawet by przeżywał nazwijmy to „kryzys wiary” jest to tak paskudne i przeciw szeroko pojętej „naturze”,że aż brak słów obrzydzenia na te zachowania. Dla Pana Profesora- ogromne wyrazy uznania za odwagę i słowa prawdy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *