„Świątynia została odbudowana, a jest nią Chrystus i jego Kościół, Kościół Katolicki dla jasności”

Szokujące artykuły na Frondzie, negacja faktu, że Jezus Chrystus był Mesjaszem, odbiły się szerokim echem na internecie. Na nacjonalista.pl czytamy dziś komentarz:

Zawsze byliśmy przekonani, iż prezydent Polski powinien być przede wszystkim propolski, ale jak widać judeochrześcijanie mają inne priorytety. Ma być proizraelsko i proamerykańsko. Chciałoby się zapytać, cóż to za „cywilizację” buduje Izrael na krzywdzie Palestyńczyków, na terrorze względem dzieci i kobiet, na masowych wysiedleniach i rabunku ziemi? Neokonserwatywny amok przysłania wszystko. Będąc przewrotnym należy przypomnieć, iż miłośnicy syjonistycznego tworu stosując cep „antysemityzmu” sami wpisują się w to mityczne określenie znakomicie – 90% Semitów to Arabowie. Zadziwiające jak łatwo można pogodzić katolickie zasady moralne z fanatycznym wsparciem dla tworu zbudowanego na krwi chrześcijan – tak redaktorzy Frondy, Palestyńczycy to także chrześcijanie. Warto w tym miejscu przypomnieć dokument Stolicy Apostolskiej Instrumentum Laboris w którym czytamy m.in. „iż niektóre ugrupowania fundamentalistów chrześcijańskich powołując się na Pismo Święte usprawiedliwiają niesprawiedliwość polityczną, narzuconą Palestyńczykom, co jeszcze bardziej utrudnia położenie arabskich chrześcijan”. Niezwykle intrygujące jest oczekiwanie na „odbudowę Świątyni” – takie rzeczy tylko na portalach „poświęconych i katolickich”. Spuśćmy zasłonę milczenia na kompletny analfabetyzm w zakresie teologii katolickiej u osób składających takie deklaracje. Z litości i chrześcijańskiego miłosierdzia przypominamy, iż Świątynia została odbudowana, a jest nią Chrystus i jego Kościół, Kościół Katolicki dla jasności.

(…)

Dla jednych najważniejsza jest tradycja katolicka, dla innych „tradycja judeochrześcijańska” (vide red. Terlikowski i spółka). Teraz Fronda może być już spokojna o rządowe dotacje, choć szkoda, iż na takie gnioty idą pieniądze polskich podatników. Przeróżni dziennikarze „katoliccy”, fani Leona Degrelle z grup rekonstrukcji dobrze trafili. Fronda to prawica w wersji neocons w pigułce (…)

Dla kontrastu, o czym informowaliśmy na portalu, Turcja wydaliła ambasadora zbrodniczego tworu ze swojego terytorium. Czekamy na znane i sprawdzone już oskarżenia o „antysemityzm”. (WT)

Źródło

[aw]
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “„Świątynia została odbudowana, a jest nią Chrystus i jego Kościół, Kościół Katolicki dla jasności””

  1. Mamy przepraszać Żydów za to że ktoś sprofanował ich pomnik tak?? A czy Oni przeprosili ze to że wypędzili kilka mln Palestyńczyków i nie pozwalają i wrócić do swojej ojczyzny?? NIE Czy przeprosili za to że zajmują nie legalnie Palestyńskie ziemi(Zachodni Brzeg Jordanu i tworzą nowe osiedla,nawet hamas który jest uważany za organizację terrorystyczną chce ziem z 1967 które są przyznanie Palestynie przez ONZ) NIE Przeprosili też za to.Izrael podczas operacji płynny ołów zabił ponad 1300 Palestyńczyków (miał być raport przez ONZ przygotowany w którym mówiono wprost o zbrodniach i celowym działaniu ale pózniej pod naciskami go zmieniono) Co więcej żaden z Izraelskich dowódców nie stanął przed sądem.Dlaczego do jest wprowadzona blokada w strefie gazy także dla żywności i podobnych artykułów np sprawa z flotyllą wolności?? Dlatego ja Panu odpowiem jako człowiek o poglądach Prawicowych i Konserwatywnych te napisy na tym pomniku nic mnie nie interesują :)))

  2. No dalej popierajcie PiS z jego proUSA i proizraelską miłością. Równie dobrze możemy stwierdzić, że bycie żydem jest jak bycie nadczłowiekiem stworzonym do rządzenia tubylcami polskimi. Z resztą sam KRK też dolewa judeochrześcijańskiej oliwy do ognia. Jeszcze trochę a uznają proroka Mahometa. Świat zwariował i tyle.

  3. @Skrajny Prawicowiec – Zamordowani w Jedwabnem byli (jeśli nie wszyscy, to w większości) Polakami czyli obywatelami okupowanej Polski z władzami na emigracji. Nie rozumiem jak się ma stosowanie kryteriów plemienno-wyznaniowych do deklarowania wartości prawicowych i konserwatywnych.

  4. Byli obywatelami Polskim(a jeśli chodzi o narodowość to byli Żydami).A np Olejniczak,Ikonowicz też mają obywatelstwo Polskie i są też Polakami ale co z tego jak to nic nie warte czerwone kmiotki :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *