Tak cieszy się Femen po abdykacji papieża!

Działaczki organizacji Femen protestowały przed dzwonami w paryskiej katedrze Notre-Dame 12 lutego 2013 roku. Według oficjalnego stanowiska działaczek protest został zorganizowany z okazji dymisji papieża Benedykta XVI i decyzji parlamentu francuskiego zatwierdzającego projekt ustawy o związkach homoseksualnych. Działaczki nie zostały z katedry usunięte. Jedynie zabraniano im zbliżania się do dzwonów. W Rosji pewnie znalazłyby się w łagrze. Co by się działo w Polce nawet nie próbujemy sobie wyobrazić.

Źródłowym-1360839402310 Interia 

M.G. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Tak cieszy się Femen po abdykacji papieża!”

  1. Będzie je Lucek w piekle rozżarzonym ptakiem chędożył – coby się pannicom nie nudziło przez całą wieczność.

  2. Protest z okazji abdykacji Benedykta XVI i wprowadzenia ustawy o homo małżeństwach? Jak mam to rozumieć? Że szczerze pragną żeby Benedykt XVI dalej był papieżem, a 2 homosiów nie nazywało się małżeństwem (czy tam związkiem partnerskim)? Jak tak to popieram.

  3. @Santus Faustus I: Lewacy komunikują się ze światem protestując – inaczej chyba nie umieją. Podobnie jak Lucyfer, są wyłącznie negatywni – nie potrafią nic zbudować, umieją tylko oprotestowywać, opluwać i niszczyć.

  4. Może się powołają na niepoczytalność? Bo faktycznie są walnięte. W ramach rewanżu proponuję zebrać grupę, pojechać na Ukrainę i wbić do ich siedziby bez gaci. Będzie to protest na rzecz męskiej kultury patrialchalnej. A tak przy okazji: ruda ma fajne, jędrne cycuchy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *