Udany rok portalu www.nacjonalista.pl

Na portalu www.nacjonalista.pl możemy przeczytać m.in.:

Koniec starego i początek nowego roku to tradycyjnie czas podsumowań. AD 2011 był całkiem udany dla portalu Nacjonalista.pl.

Oto garść statystyk – wszystko na podstawie Google Analytics:

2 600 000 odsłon

1 000 000 odwiedzin

395 000 bezwzględna liczba unikalnych użytkowników

127 z tylu krajów pochodzili odwiedzający

1450 tyle wpisów pojawiło się na portalu

Dodatkowo nasz profil na platformie blogowej Salon24 zanotował ponad 35 000 odsłon. Jesteśmy obecni na najważniejszych serwisach społecznościowych (Facebook – blisko 3500 fanów, Twitter, YouTube) i wciąż staramy się docierać przede wszystkim do nowych osób. W przyjacielskiej atmosferze współpracujemy i wymieniamy się informacjami z trzema polskimi portalami antysystemowymi o profilu narodowym/konserwatywnym. Wzajemna promocja w różnych środowiskach z pewnością będzie nam przyświecała także w 2012 roku. Byliśmy cytowani i obecni w najważniejszych mainstreamowych mediach i portalach z naszą „ulubioną” Gazetą Wyborczą na czele, ale także Wirtualnej Polsce, Onecie, Dzienniku, Wprost24, Polskim Radiu, TVN24, Tok FM, Rzeczpospolitej i innych. Nasz portal zyskał także uznanie wśród nacjonalistów z wielu krajów Europy.

Dotychczasowe rezultaty pokazują, iż nawet w przypadku medium o jasnej i zdecydowanej afiliacji ideowej możliwe jest osiągnięcie wymiernych sukcesów, choć dla nas są one jedynie kolejnym etapem na długiej drodze. Wciąż jest wiele do zrobienia, uczymy się na błędach, ale cel jest jasno określony. Nasza linia ideowa pozostaje niezmienna, narodowo-radykalna, trzeciopozycyna,  nie zamierzamy nikomu się przypodobać w imię akceptacji „mniejszego zła” czy innych zaklęć ludzi letnich, choć oczywiście mogłoby to przynieść jakieś krótkotrwałe „korzyści”. Nam na nich jednak nie zależy.

http://www.nacjonalista.pl/2012/01/01/26-mln-odslon-1-mln-odwiedzin-udany-rok-portalu-nacjonalista-pl/

Komentarz: Kolegom z redakcji www.nacjonalista.pl gratulujemy imponującego wyniku i liczymy na kontynuację współpracy.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Udany rok portalu www.nacjonalista.pl”

  1. Nie mogę podać dokładnych danych dla konserwatyzm.pl bo w trakcie roku zmieniliśmy portal i stare statystyki przepadły, ale jest to 270-320.000 odsłon miesięcznie., czyli ok. 3,5 miliona odsłon rocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *