W Kosowie powstanie specjalny sąd ds. nielegalnych przeszczepów

Społeczność międzynarodowa gotowa jest utworzyć specjalny sąd, który będzie zajmować się wydawaniem wyroków w sprawach nielegalnych przeszczepów, wykonywanych w Kosowie pod koniec lat 90. ubiegłego wieku – poinformował przedstawiciel UE w Kosowie, Samuel Žbogar.

„Rezultaty śledztwa oczekiwane są w najbliższych miesiącach” – poinformował on w autorskim artykule umieszczonym na stronie internetowej przedstawicielstwa UE w Kosowie. Dyplomata przypomniał, że od początku kosowskiego konfliktu nieznany pozostaje los 1700 osób.

Istnieją dowody na to, że kosowscy separatyści siłą wywieźli do Albanii setki ludzi niebędących Albańczykami w celu usunięcia im organów i ich sprzedaży.

Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_12/W-Kosowie-powstanie-specjalny-sad-ds-nielegalnych-przeszczepow-5064/

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “W Kosowie powstanie specjalny sąd ds. nielegalnych przeszczepów”

  1. Warto przyjrzeć się i ZAPAMIĘTAĆ, jakie to „autorytety”, świeckie i duchowne, duszą i ciałem stały / stoją za Kosowem i za rządzącym nim Frankensteinami. Oczywiście, ani z humanizmem, ani humanitaryzmem, ani z tzw. miłosierdziem nie stoi to w sprzeczności. Pewnie jest też w tzw. „pełnej jedności”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.