W Tunezji apostazja będzie przestępstwem

Propozycję islamistów, którzy uważają niektórych lewicowych i liberalnych polityków za wrogów islamu, poparła większość deputowanych.

http://polish.ruvr.ru

Komentarz: Dlatego islam ma przyszłość, a chrześcijaństwo umiera. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “W Tunezji apostazja będzie przestępstwem”

  1. islam moze mieć przyszłość ale dlatego, że kobiety islamskie rodzą p[o 8 ro dzieci a nasze po jednym max 2 a czasami trzy i wtedy przesmiewcy mówią, że to patologia.

  2. Glownym celem tzw. „Wiosny Arabskiej” a wczesniej jeszcze wojen Irackich bylo i jest nadal calkowite wyniszczenie chrzescijanstwa na Bliskim Wschodzie rekami Islamu. Wyznajacy „Ksiecia Swiatlosci” albo inaczej „Ksiecia Klamstwa” tworcy New World Order uznaja chrzescijanstwo za glownego wroga, ktorego przede wszystkim trzeba zniszczyc. Sa pewni, ze z Islamem, przy jego ogromnej roznorodnosci i panujacych w nim sprzecznosciach, zalatwia z latwoscia w odpowiednim czasie. A chrzescijanstwa w jego dotad tradycyjnych krajach europejskich nie potrzeba zwalczac w tak radykalny sposob, jak w jego kolebce na Bliskim Wschodzie: Tutaj chrzescijanstwo samo sie niszczy w ochoczy sposob. Tryumf „Ksiecia Swiatlosci” i jego „jedynej prawdziwej wiary” to tylko sprawa czasu, jezeli chrzescijanie nie zmadrzeja. robur

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *