Wałęsa o homoseksualistach: Oni muszą wiedzieć, że są mniejszością

TVN24 donosi:

Były prezydent zabrał głos w sprawie związków partnerskich. W jego opinii „mniejszość nie może wchodzić na głowę większości”. – Ja sobie nie życzę, żeby ta mniejszość, z którą się nie zgadzam (…) wychodziła na ulice i moje dzieci i moje wnuki bałamuciła jakimiś tam mniejszościami – przekonywał były prezydent. Wałęsa ocenił, że najbardziej sprawiedliwe byłoby, gdyby mniejszości manifestowały na peryferiach, a nie w centrum miasta.

(…)

Jego zdaniem w polskim Sejmie homoseksualiści powinni siedzieć w ostatniej ławie sali plenarnej, a nie gdzieś na przodzie. – A nawet jeszcze za murem – twierdzi Wałęsa. Dodał też, że nie zagłosowałby na Annę Grodzką w wyścigu o stanowisko wicemarszałka Sejmu.

http://www.tvn24.pl/walesa-ostro-o-homoseksualistach-oni-musza-wiedziec-ze-sa-mniejszoscia,309290,s.html

Komentarz: Gdyby w TVN24 coś takiego powiedział Gowin lub Żalek, to byłaby awantura na całą Polskę. A tu? Cisza. Oczywiście zgadzamy się z Panem Prezydentem. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Wałęsa o homoseksualistach: Oni muszą wiedzieć, że są mniejszością”

  1. Mam nadzieję, że większość Polaków ma jeszcze takie zdanie na ten temat jak Wałęsa. Przy okazji na pasku informacyjnym jednej z telewizji była informacja, że R. Nowak (ten od walki z sektami) powiedział, że wypowiedź Prezydenta Wałęsy ociera się o faszyzm (czy coś w tym rodzaju)… Trwa silna walka ideologiczna, znów widać ten rozdźwięk między reakcją przeciętnego Polaka, a medialną nagonką. W takich chwilach popadam w sentymentalizm i tęsknię za latami 90-tymi, nie pamiętam by politycy czy media posługiwali się wtedy sformułowaniem „homofobia”. Zbyt mało osób dziś nazywa rzeczy po imieniu, ulegając demoliberalizmowi i politycznej poprawności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *