Wielomski: Robert Fico i liberalna nienawiść. Zapiski z X (15.05.2024)

Boże miej w opiece premiera Słowacji Roberta Fico. To prawdziwy obrońca naszego świata. Jeden z ostatnich. Większy obrońca polskich interesów niż nasza autochtoniczna elitka infantylno-agenturalna.

Nie wiem kim dokładnie był zamachowiec na premiera Fico, ale jak znam europejskie i liberalne standardy, to pewnie był uśmiechnięty. Liberalizm nie zna kompromisu. To ideologia totalna. Liberalizm jest ideologią przemocową, nietolerancyjną, pełną nienawiści do nieliberałów.

Po zamachu na premiera Słowacji możemy raz jeszcze podsumować: liberalizm – ideologia charakterystyczna dla cywilizacji w fazie schyłkowej. Charakteryzuje ją zdolność do wywoływania masowej nienawiści pod hasłami tolerancji i szacunku dla odmiennych poglądów.

Banuję wszystkich liberałów zachwyconych zamachem na premiera Fico i życzących mu śmierci.
Dość liberalnej hołoty!

Adam Wielomski

Click to rate this post!
[Total: 38 Average: 4.6]
Facebook

9 thoughts on “Wielomski: Robert Fico i liberalna nienawiść. Zapiski z X (15.05.2024)”

 1. ten zamach to jest fragment większej całości i nie ma nic wspólnego z obroną konserwatyzmu tylko to jest atak lewactwa pod sztandarami US-NATO-EU (i oczywiście naszych kanalii>Tusk-Hołownia-Kosiniak Kamysz )
  i proszę spojrzeć co się dzieje w Gruzji (kolejna kolorowa rewolucja pod egidą USA+EU) czy w Niemczech (gdzie przedmiotem ataku jest AFD)
  a komentarz prof. Wielomskiego jest obarczony klasyczną przywarą lokalsów>nieumiejętność agregacji zdarzeń – zjawisk dziejących się 'wokół’

 2. …to zapewne taki odpowiednik naszych gazowybiórczych lemingów, a sadząc po wieku może też beneficjent pierwszej komuny…

 3. Uśmiechnięty jak Joker z Batmana. Premier Słowacji, ambasador Rosji w Turcji, palenie ludzi w Odessie. Palenie hal handlowych i lasów po haniebnie niedemokratycznym głosowaniu w ONZ.

 4. „Liberalizm jest ideologią przemocową, nietolerancyjną, pełną nienawiści do nieliberałów.”

  Będę polemizował. Zamach na przywódcę państwa jest czymś odrażającym. Szczególnie jeżeli jest motywowany ideologicznie. Takim był zamach na prezydenta Narutowicza dokonany przez Niewiadomskiego, który co prawda miał poglądy prawicowe (endeckie), jednak w 1905 r. został wyrzucony z Ligii Narodowej za skrajność poglądów. Był natomiast Niewiadomski, w 1919 r. pracownikiem „dwójki”, czyli II Oddziału Sztabu Generalnego Wojska Polskiego (wywiad i kontrwywiad wojskowy) i to z osobistego polecenia gen. Soskowskiego ! (vide Wikipedia), czyli towarzysza Józefa Piłsudskiego z Magdeburga…. Cui bono Niewidomski był potrzebny Piłsudskiemu w 1919 r. ??? Jędrzej Giertych na emigracji wprost napisał, że do tego czego faktycznie dokonał (sic!). Osobiście podzielam ten poglad Dziadka obecnego znanego posła wybranego z list Platformy.
  Zamach na prezydenta Gdańska Adamowicza też był motywowany ideologicznie. Dokonany przez byłego więźnia, dla którego jedynym źródłem informacji była TVPiS, zwana Kurwizją. Dla zamachowcy nie znajdowałem usprawiedliwienia do czasu, gdy po ogłoszeniu wyroku jego matka powiedziała mediom, że zamachowiec choruje na schizofrenię jakkolwiek biegli stwierdzili, że był poczytalny dokonujac zabójstwa. Osobiście wierzę jego matce i uważam, że za zabóstwo prezydenta Gdańska ponosi odpowiedzilność pisowska propaganda, czyli – to jest jest moja opinia – Kurski i Kaczyński.
  Zamach na premiera Fico należy do tej samej kategorii zamachów motywowanych ideologicznie.
  Zamachowiec, jeżeli nie był psychicznie chory i niepoczytalny, zapewne uważał, że miejsce Słowacji jest na Zachodzie, a nie na Wschodzie – i to go odróżniało od premiera Fico. To spór fundamentalny, który – niestety – chciałaby rozstrzygać naga siła i przemoc.
  Teraz odnośnie tezy Profesora. Nie mogę zrozumieć dlaczego liberalizm, którego fundamentem jest pluralizm poglądów, z mocnym zastrzeżeniem, że te poglądy nie burzą ŁADU KONSTYTUCYJNEGO, jest ideologią przemocową, nietolerancyjną i pełną nienawiści do nieliberałów ? Nie rozumiem skąd sie bierze ten pogląd ? W ustrojach totalitarnych (Rosja, Chiny, Niemcy Hitlera) nie ma miejsca na odmienne poglądy. Ale w krajach demoliberalnych Europy Zachodniej i Środkowej, gwarantujących pluralizm poglądów i wolność mediów ? Czy wyrażanie poglądów przez prof. Wielomskiego byłoby bardziej dopuszczalne i tolerowane w Rosji, Chinach, Iranie o Korei Północnej nie wspomianając, niż we współczesnej „demoliberalnej” Polsce ?
  Zatem proszę mnie oświecić i wyprowadzic z błędu poznawczego, Panie Profesorze, dlaczego liberalizm jest tak znienawidzony i zwalczany przez prawicę, która rzekomo w jego granicach się nie mieści ?

  1. „Zamach na prezydenta Gdańska Adamowicza też był motywowany ideologicznie. Dokonany przez byłego więźnia, dla którego jedynym źródłem informacji była TVPiS, zwana Kurwizją.”
   Akurat jest żałować jakiegoś złodzieja z tej samej sitwy, co wszyscy tuskowcy i TVNy. Nie wiem kim był zamachowiec i jego czyn jest dla mnie obojętny, ale żałować mogę tylko porządnych ludzi. A nie jakichś szmaciarzy, z których szmatławe mendia robią męczenników. Już to widzę jak przeciwna strona będzie żałowała prawicowego polityka gdy zginie w zamachu. Takie rozklejanie się i rozmyślanie nad takimi ludźmi, którzy chętnie zatykaliby mordy prawicowcom chyba jest jakimś objawem braku testosteronu u prawicowców lub syndromu sztokholmskiego. I przy okazji atakowanie PiSu (żeby nie było, nie jestem fanem tej partii) w obronie ludzi, którzy będą częściej nasyłać ABW na swoich przeciwników ideowych. To jest strzelanie sobie samobója.

 5. Największym wrogiem klasowym socjalnej lewicy starego typu jest nowoczesna lewica postępowo-liberalna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *