Zachęcamy do zapoznania się z programem i działalnością:

Zachęcamy naszych Czytelników do zapoznania się z programem i aktywnością Parti de la France:
http://www.parti-de-la-france.fr/

Parti de la France jest narodowo-konserwatywno-tożsamościową partią wyrosłą  z Frontu Narodowego, choć nie jest to partia rozłamowa. Powstała  w lutym 2009.

Na jej czele stoją dawni prominentni członkowie kadry kierowniczej FN: Carl Lang,Martine Lehideux,Martial Bild, a przy zakładaniu byli obecni również Bernard Antony i Jean- Claude

Martinez.

Dotychczasowe poparcie społeczne waha się w granicach 2,70 %. PDLF bierze udział w pracach Komitetu Łączności Narodowego Ruchu Oporu i jest przeciwna opcji promowanej przez Marine Le Pen.

Członkiem Parti de la France jest nasz stały francuski korespondent p. Antoine Ratnik.

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Zachęcamy do zapoznania się z programem i działalnością:”

  1. Dziekuje za te promocje i za podkreslenie, ze partia nie jest rozlamowa. Traktuje przynaleznosc do tego ugrupowania jako „poczekalnie” ktora mnie i wielu innym zreszta pozwala pozostac w szeregach klasycznej,( a nie nowatorskiej )prawicy narodowej w oczekiwaniu na wyniki wyborow i na rekompozycje francuskiego ukladu sil politycznych.Sam jestem bylym aktywnym dzialaczem FN i nie neguje zaslug tej partii. Wczoraj tak sie zlozylo, ze spotkalem dawnego kolege z FN i oznajmilem mu o mojej decyzji. Nie zauwazylem w jego glosie ani zachowaniu nawet cienia ironii czy sarkazmu, rozmawialismy normanie i podalismy sobie rece na pozegnanie. Chodzi o to, ze obecna przewodniczaca FN stoi na czele opcji sprzecznej z tym, co nalezy do samej istoty FN, zas pewne propozycje moga byc moralnie watpliwe i sa niejasne. Ta opcja albo doprowadzi ja do sukcesu, do jakiegos ogromnego sukcesu wyborczego, ktory wszyscy przepowiadaja albo do calkowitej klapy . Tak czy inaczej w roku 2012 ” bedzie sie dzialo”. FN nie jest wrogiem, przeciez tam jest nadal Bruno Gollnisch i wszyscy jego zwolennicy. Ale sytuacja w FN jest na tyle niejasna, ze nie moglem pozostawac w orbicie jego wplywow , zas o glosowaniu na Marine nie ma mowy ( choc mozna glosowac na lokalnych kandydatow FN, co juz raz zrobilem). Poblemem nie jest FN ale Panna Le Pen.

  2. nie muszę czytać – na pewno katolicyzm trydencki itd. FN podobał mi się tylko w jego anty-emigranckości, bo już podejście do gosp. pozostawia wiele do życzenia.

  3. @Piotr Napierała PDLF jest narodowo-konserwatywno-tożsamościowa.Broni prawa naturalnego i przeciwstawia sie islamizacji kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *