Zapraszamy Czytelników do spotkania podczas Targów Książki Historycznej z prof. Adamem Wielomskim i prof. Tomaszem Sikorskim

Zapraszamy Czytelników na Targi książki Historycznej, które odbędą się w Warszawie w Arkadach Kubickiego (Zamek Królewski) w dniach 28 listopada – 1 grudnia 2013 roku. Zapraszamy do stoiska nr 34. a szczególnie:

28 listopada do sali Loży Masońskiej w Pałacu pod Blachą (przy Zamku Królewskim), gdzie o godzinie 16.30 rozpocznie się spotkanie z Tomaszem Sikorskim i Marcinem Kuleszą, autorami książki Niezłomni w epoce fałszywych proroków. Środowisko „Tygodnika Warszawskiego” (1945-1948). Podczas spotkania można nabyć tę monumentalną publikację w cenie promocyjnej i uzyskać dedykację Autorów.

Ponadto zapraszamy:

29 listopada do stoska nr 34, gdzie swoje książki, w tym najnowszą, podpisywał będzie od godziny 16.00 Stanisław Michalkiewicz.

30 listopada od godziny 16.00 w naszym stoisku gościć będzie autorka nominowanych do nagrody im. Mackiewicza Pułapek poprawności politycznej, dr Monika Kacprzak.

1 grudnia od godziny 13.30 w naszym stoisku nr 34 Czytelnicy będą mogli spotkać podpisującego swe najnowsze książki prof. Adama Wielomskiego.

Zapraszamy: 28 listopada – 1 grudnia 2013 r., Warszawa, Arkady Kubickiego, stoisko nr 34, od godziny 10 do 18 każdego dnia.

Dla naszych Czytelników przygotowana jest nie lada gratka, otóż na hasło „konserwatyzm.pl” obowiązuje 20% rabat na stoisku nr 34 (wydawnictwa von borowiecky). Zniżka dotyczy wszystkich książek wystawionych na wyżej wymienionym stoisku.

W galerii znajduje się plakat informujący o spotkaniach z autorami.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *