Znane są już dane zamchowca

"Dziennik "Verdes Gang" donosi, że zatrzymany, w związku z piątkowym wybuchem w dzielnicy rządowej w Oslo oraz strzelaniną na wyspie Utoya, 32-letni Norweg Anders Behring Breivik mógł mieć dostęp do materiałów wybuchowych.

Według gazety, Breivik miał zarejestrowaną firmę, której celem była uprawa warzyw. Jako rolnik mógł mieć dostęp do większej ilości nawozów. Nawóz azotowy był składnikiem materiału wybuchowego, jakim posłużono się podczas ataku terrorystycznego w Oklahoma City w 1995 roku.

"VG" podał, że mężczyzna miał też zarejestrowaną broń: pistolet, strzelbę oraz karabin maszynowy. Należał do klubu strzeleckiego. Odbył też służbę wojskową.

Breivik na portalach społecznościowych prezentował skrajnie prawicowe poglądy, sprzeciwiał się polityce wielokulturowej Norwegii. Określał siebie, jako konserwatystę i chrześcijanina".

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/406582,Kim-jest-Breivik-zamachowiec-z-Norwegii-%28zdjecie%29

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Znane są już dane zamchowca”

  1. No, to teraz bedzie: „GW” wezwie do wyaresztowania i do zamkniecia w szpitalach psychiatrycznych wszystkich rolnikow i ogrodnikow, kazdego, kto odbyl sluzbe wojskowa,kto ma zarejestrowana bron,kto nalezy do klubu strzeleckiego i kto stosuje nawozy azotowe do uprawy roli.Rowniez do wyaresztowania wszystkich chrzescijan i konserwatystow+nacjonalistow. Ten zamachowiec- szaleniec oddal systemowi najwieksza przysluge , jaka tylko sobie mozna wyobrazic i napewno globalizm teraz z tego zrobi olbrzymia nagonke,ktorej i my mozemy pasc ofiara.

  2. @Antoine Ratnik – nie desperuj! tak czy owak przyjdzie na Ciebie czas… ad rem, jeśli poglądy tego czubka, to są poglądy o zabarwieniu prawicowym, tym bardziej chrześcijańskim, to ja jestem świeżo mianowanym biskupem Jowisza i Plutona…

  3. @virago535 1/ja sie grozb nie boje2/ten zamachowiec jest zwyklym morderca, nic wspolnego z prawica i z chrzescijanstwem.

  4. Tak, w istocie tak było, jak piszesz. Niemniej jednak racz zauważyć, rzucasz na forum publicum, przepowiednie pogromu niewiniątek. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla morderców niezależnie od przekonań i poglądów, a ów winien skończyć na szubienicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *