1 maja: Młodzież potrzebuje alternatywy!

Z czym kojarzy nam się 1 maja? Zdecydowana większość Polaków z pewnością przywoła przy okazji tej daty wspomnienia z przymusowych „pracowniczych” pochodów w dobie minionego ustroju, tudzież skojarzy ją z marginalnymi lewicowymi ugrupowaniami, które w dalszym ciągu wychodzą na ulice, aby pomachać czerwonymi flagami. Takie skojarzenia nie powinny nikogo z nas dziwić, wszak lewacka propaganda w dalszym ciągu odciska swoje piętno na polskim społeczeństwie – m.in. w mediach, szkołach, czy na mównicy sejmowej.

Jednak obecny 1 maja posiada swój własny, o wiele ważniejszy wydźwięk. To właśnie w tym dniu, przed ośmioma laty, Polska utraciła resztki suwerenności wstępując do Unii Europejskiej. To również w tym dniu, dokładnie przed rokiem, rynki pracy m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii czy Francji otworzyły się na zarobkowych emigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej, wytwarzając sytuację masowej imigracji pracowników o niższych wymaganiach płacowych, powodując tym samym obniżenie się pensji rodzimych pracobiorców. Wśród zarobkowych emigrantów, którzy od 1 maja 2011 roku zalewają zachodnie rynki pracy, niechlubne pierwsze miejsce pod względem liczby zagranicznych wyjazdów momentalnie objęli Polacy. Wszystko to przekłada się jednocześnie na dalszy postęp globalizacji i stopniową wyprzedaż polskiego przemysłu, zanik poczucia tożsamości narodowej, oraz wytwarzanie się sztucznych multikulturowych społeczeństw, prowadzących w efekcie do zwiększenia napięć społecznych. Najwyższa pora, aby dosadnie przypomnieć nasze stanowisko w tej sprawie.

1 maja 2012 zapraszamy do Warszawy na antysystemową demonstrację, której celem jest zaakcentowanie naszego sprzeciwu dla obecnej władzy i wytwarzanych przez nią mechanizmów. „Młodzież potrzebuje alternatywy” – brzmi nasze motto. Sprzeciwiamy się wyniszczającym nasz naród antywartościom jak globalizacja, wyzysk, cenzura, czy multikulturalizm – na każdy z tych czynników posiadamy odpowiedź. Zaakcentujemy także sprzeciw wobec obecnej na ulicach (szczególnie tego dnia) i w głównonurtowych mediach lewackiej propagandy, oraz postępującej z każdym dniem swawoli i przemocy polskiej policji, która dzięki przyznanej jej przez władze bezkarności stała się swoistym aparatem prześladowań obywateli. Przechodząc głównymi ulicami stolicy pragniemy ukazać, że pomimo represji ze strony systemu, które uderzają w coraz szersze kręgi społeczeństwa stale będziemy podkreślać nasz niezależny i obywatelski opór. Dołącz do nas!

Demonstrację organizują warszawscy Autonomiczni Nacjonaliści. Patronat medialny nad akcją objęły: e-zin kibicowsko-narodowy Droga Legionisty, portal niezależnych nacjonalistów Autonom.pl, internetowy dziennik narodowo-radykalny Nacjonalista.pl. Manifestację wspierają także serwis warszawiacy.info oraz Narodowe Odrodzenie Polski.

 Gdzie: Warszawa, Plac Na Rozdrożu (pomnik R. Dmowskiego)
Kiedy: 01.05.2012
Godzina: 14:00

Link do wydarzenia na Facebooku: http://www.facebook.com/events/175052629281991/

Podstawowe informacje dotyczące demonstracji:

– na akcji mile widziane są flagi Polski, a także proporce ze stricte nacjonalistycznymi symbolami (czarne flagi, krzyż celtycki, falanga, szczerbiec)

– wszystkie banery i transparenty rozkładamy po bokach, wzdłuż kolumny demonstrantów;

– uprasza się o nie przynoszenie własnego sprzętu nagłaśniającego;

– każdy z uczestników jest zobowiązany do przestrzegania uwag i poleceń organizatorów;

za: http://www.nacjonalista.pl/2012/04/07/nacjonalistyczny-1-maja-w-warszawie-zaproszenie/

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “1 maja: Młodzież potrzebuje alternatywy!”

  1. mile widziane będą zamiast białego orla na purpurowym tle krzyże celtyckie!!!…..??????(już bardziej fibule,naramienniki celtyckie wyglądają neutralnie,chociaż to z kolei symbol stricte pogański, a tamten i pogański i chrześcijański,ale kojarzy się z faszyzmem)….poza tym czarne flagi co to ma znaczyć narodowy socjalizm,anarchizm czy narodowy syndykalizm, nie bardzo rozumiem???Czy ludzie na tym portalu zgłupieli….???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *