43 osoby aresztowane. „Spiskowały celem świętowania Bożego Narodzenia”

TVN24 donosi:

Saudyjska policja religijna wdarła się do domu w prowincji Al Jouf i aresztowała 43 przebywające w środku osoby. Wszystkie zostały oskarżone o „spiskowanie celem świętowania Bożego Narodzenia”.

http://www.tvn24.pl/43-osoby-aresztowane-spiskowaly-celem-swietowania-bozego-narodzenia,296828,s.html

Komentarz: Gdyby w Polsce aresztowano jednego muzułmanina z powodu przestrzegania Ramadanu, to obrońcy tzw. praw człowieka na całym świecie podnieśliby nieprawdopodobny raban. W Arabii Saudyjskiej wolno prześladować chrześcijan. Nikt nie będzie protestował. Bo chrześcijan prawa człowieka nie chronią. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “43 osoby aresztowane. „Spiskowały celem świętowania Bożego Narodzenia””

  1. Tu nie chodzi o to co by bylo w Polsce nie wolnoby swietowac Bajramu. Tu chodzi o to ze w Iranie mozna swietowac Boze Narodzenie, ale to Arabia Saudyjska jest sojusznikiem USA wiec nikt jej ni ekrytykuje, choc wszystko za co sie krytykuje Iran wystepuje w stopniu jeszcze silniejszym w kraju Saudow.

  2. Czy ci chrześcijanie pamiętali o ucałowaniu Koranu, 🙂 ? Zapewne nie ucałowali, a teraz mają pretensje nie wiadomo o co … Chcieliby obchodzić Boże Narodzenie w kraju muzułmańskim, ba, w kolebce islamu, a nie stać ich na tak drobny ekumeniczny gest pod adresem gospodarzy … Obrzydliwość.

  3. poddanych króla Arabii Saudyjskiej nalezy karać, za praktykowanie islamu i tyle i zakazać im budowania meczetów w Warszawie. Chcą je budować w centrum stolicy. Hańba. Polski Rząd powinien wysłać notę i w dupie mieć co powiedza lub pomyśla amerykanie. Dzięki za tolerancje w Iranie. tam prezydent nawet życzenia składa chrzesijanom. Dlatego pewnie jest na celowniku Izraela i USA.

  4. @grucha: „Polski” rząd? A co to jest i gdzie się znajduje? Czy ja znowu o czymś nie wiem, 🙂 ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *