Abonament rtv po nowemu

Masz w domu prąd? Pewnie, że masz. To znaczy, że możesz mieć telewizor, a to według Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wystarczający powód, byś płacił abonament RTV. KRRiT chce dobrać się do kieszeni tych, którzy nie rejestrują odbiorników i mają abonament w nosie.

Mówisz, że telewizję oglądasz laptopie, tablecie czy smartfonie i abonament nadal Cię dotyczy. I to nie jest takie pewne, KRRiT już myśli jak i od Ciebie ściągnąć składkę na misję mediów publicznych.

Wczoraj Jan Dworak, przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, powiedział w radiowej Trójce, że w najbliższej nowelizacji ustawy medialnej zostanie zachowany dotychczasowy sposób zbierania abonamentu, jednak system ten zostanie uszczelniony.

Wyjaśnił, że nowa koncepcja dot. płacenia abonamentu zakłada właśnie, że każde gospodarstwo ma możliwość odbioru programów radiowych i telewizyjnych.

http://biznes.onet.pl/abonament-rtv-po-nowemu-kto-ma-placic,18497,4957749,1,prasa-detal

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Abonament rtv po nowemu”

  1. niech mi tylko spróbują to w jakiś podatek wrzucić. Niech zasrańcy przyjdą. Nawet dziurę po gniazdku zamurowałem. I tak muszę płacić „za konserwację sieci RTV” bo jaki mi w spółdzielni powiedzieli „mam gniazdko w standardzie i czy je mam czy go nie mam to i tak będę płacił ” . złodzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *