Adam Wielomski: Czy Ursula von der Leyen zasiądzie na tronie cesarskim?
Facebook
Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 3.8]
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej
The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.
Prawicowe cesarstwo chadeckie.
tylko krowa nie zmienia poglądów i to samo można powiedzieć o odwiecznej mantrze pp. Wielomskich 'niemcy, niemcy’ etc: od 1945 Niemcy są w amerykańskiej strefie okupacyjnej (my dołączyliśmy w 1989) i cokolwiek robili=robią=i będą robić będzie na wg dyktatu z usa a sama EU=neoliberalizm+globalizm (tak jak na w całym 'wolnym-demokratycznym-rules of law’ blebele a to że efekty tego dyktatu są KATASTROFICZNE to wystarczy się rozglądnąć 'po świecie’.