Agent Tomek wybaczył legendzie „Solidarności”

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek, znany również jako agent Tomek zdecydował o tym, że wycofa swój pozew przeciwko Henryce Krzywonos, za to, że była opozycjonistka nazwała go m.in „dnem”. Agent Tomek poinformował o tym na swoim blogu, który prowadzi w serwisie niezalezna.pl. Jak tłumaczy „Boże Narodzenie wyrywa z codziennego pędu(…) Warto przebaczyć i po ludzku zapomnieć”. Krzywonos zapowiedziała z kolei, że nie potrzebuje przebaczenia i podtrzymuje swoje słowa, dodała jednocześnie, że mimo wszystko „jest w szoku”.

Poseł PiS na swoim blogu napisał: „Boże Narodzenie wyrywa z codziennego pędu. To czas, w którym mamy szansę dostrzec to, co tak naprawdę jest w życiu najistotniejsze i zrozumieć, iż znaczną część naszej aktywności kierujemy na sprawy zbędne, a nawet nieważne. Szkoda życia na piętrzenie sporów bez większego znaczenia. Z mojej strony jedną z takich spraw jest proces z panią Krzywonos. Podjąłem decyzję by go zakończyć. Nie chcę wnikać w powody słów, które padły wobec mnie. Dziś wiem, że pani Henryka Krzywonos ma problemy ze zdrowiem. Warto przebaczyć i po ludzku zapomnieć”.

Henryka Krzywonos nie kryła zaskoczenia wpisem agenta Tomka. – Jestem w szoku. Nie chce przebaczenia i podtrzymuje swoje słowa. Nie mam zamiaru odcinać się od tego co powiedziałam. To co teraz zrobił to jego sprawa – powiedziała.

Pod koniec września Henryka Krzywonos gościła w województwie świętokrzyskim – wspierała kampanię wyborczą PO. Zachęcała do licznego udziału w wyborach i udzielała swego poparcia wszystkim regionalnym kandydatkom Platformy Obywatelskiej.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/agent-tomek-wybaczyl-legendzie-solidarnosci-jestem,1,4983176,wiadomosc.html 

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *