Anna Sobecka wystartuje z 18 miejsca z listy PiS

– Otrzymanie mandatu będzie graniczyło z cudem, ale wierzę w boską moc, która czyni cuda – mówi „Gazecie Wyborczej” Anna Sobecka, która wystartuje do Sejmu dopiero z 18. miejsca na liście PiS w Toruniu. Nie oznacza to sporu Kaczyński – Rydzyk, bowiem dyrektor Radia Maryja w tegorocznych wyborach stawia na piątego na liście PiS Przemysława Przybylskiego.

Kojarzoną z „Radiem Maryja” Sobecką władze PiS przesunęły dopiero na 18. miejsce. Posłanka nie kryje rozczarowania. – Obawiam się, że to konsekwencja startu pani Sobeckiej w 2009 r. w wyborach do europarlamentu z listy konkurencyjnego wobec PiS Libartasu – wyjaśnia poseł Łukasz Zbonikowski, szef PiS w okręgu toruńsko-włocławskim.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,10183485,Sobecka_o_dalekim_miejscu_na_liscie_PiS__Wierze_w.html

a. me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Anna Sobecka wystartuje z 18 miejsca z listy PiS”

  1. Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Tak kończą Katoliccy działacze. Gdy kościół ich maksymalnie wyzyska takiego działacza to po prostu porzuca zużytych działaczy na śmietnik, często narażając ich na odwet ze strony lewactwa. Nawet ich nie chroni bo po co hierarchom narażać się dla niepotrzebnych odpadów. Oto hipokryzja instytucji Kościoła.

  2. @SŁOWIANIN ??? Jesli Pani poseł Sobecka ma ciągle poparcie Radia Maryja oraz jest rozpoznawalna w swoim stałym okręgu wyborczym to bez znaczenia jest jej pozycja na liscie. Liczy sie samo jej nazwisko więc pożyjemy zobaczymy. Co do Pana komentarza – „Gdy kościół ich maksymalnie wyzyska takiego działacza to po prostu porzuca zużytych działaczy na śmietnik … ” to skąd Pan wie iż Pani poseł Sobecka nie znalazła sie na liscie PiS własnie dzięki wstawiennictwu ojca Dyrektora ??? Prezes Kaczyński za mniejsze „błędy” wycinał posłów i senatorów z list a jednak Pani poseł Sobecka na liscie PiS-u się znalazła 😉 więc może jednak jest tak iż to dzieki wstawiennictwu pewnego duchownego Pani poseł ma szansę na kontynuowaniu kariery parlamentarzyski ? 😉

  3. Panie. Pan chyba żyjesz w iluzji. Prawda jest taka, że tylko pierwsza piątka wchodzi do parlamentu reszta to na szczęśliwca. Jeśli miałaby wstawiennictwo duchownego to na pewno byłaby w pierwszej piątce. Ale skoro już nie jest znaczy, że dla KRK murzyn zrobił swoje i murzyn może odejść. Murzyn zużyty, murzyn do śmietnika.

  4. wybory 9 pażdziernika pokażą – kto z NAS ocenił własciwie 😉 a co do wchodzenia pierwszych piątek to w ostatnich wyborach do PE Krzaklewski przepadł z 1 pozycji tak więc kto zostanie wybrany to jednak wyborca decyduje w ostatecznosci, który może głosować tak jak przywódca sugeruje a może dokonać własnego wyboru 😉

  5. Co innego wybory parlamentarne a co innego eurowybory. Sobecka z 18 miejsca ma tylko 2% szans na wejście. Sama z resztą przyznała, że jej wejście będzie cudem. Teoretycznie ma szanse ale praktycznie to jej sytuacja jest beznadziejna.

  6. Proszę wybaczyć, ale kiedy GW i TVN mylą się kto aktualnie jest faworytem o. Dyrektora, to nawet dobrze, że nie mają takiej wiedzy. Nie mniej jednak będąc już „bliżej Torunia” można wyciągać wnioski logiczniejsze niż organ Michnika: nie, że Kaczyński tnie rydzykowców, tylko, że Bender i Sobecka wypadli z łask.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *