Antologia polskiej poezji tożsamościowej

Jest to pierwsza tego typu książka po 1945 roku, w której swoje utwory prezentują osoby związane światopoglądowo z prawica narodową. Mamy działaczy: ONR Podhale, Organizacji Monarchistów Polskich, Falangi, Prawicy Rzeczpospolitej. Mamy też sympatyków MW, tradycjonalistów, konserwatystów i rojalistów oraz narodowych- radykałów.

Poziom artystyczny prezentowanych utworów oraz nowatorski charakter pracy może rokować dużą popularność „Antologii”. Niewątpliwie, książka ta wypełnia w znacznym stopniu olbrzymią  pustkę w polskiej kulturze tożsamościowej i można mieć nadzieję na realizacje innych projektów przez wydawnictwo „Sztuka i Naród”.

„Antologia polskiej poezji tożsamościowej” jest dostępna w sprzedaży od dnia 23 kwietnia 2012 roku. Informacje oraz zamówienia pod adresem: biuro@sztukainarod.pl

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 thoughts on “ANTOLOGIA POLSKIEJ POEZJI TOZSAMOŚCIOWEJ”

  1. @TJK Uprzejmie prosze o podanie na portalu wiadomosci, kiedy publikacje bedzie mozna kupic. Z gory zamawiam 10 egz. ( po znizonej cenie) w celu rozprowadzenia wsrod Polonii francuskiej.To chwyci tutaj.

  2. Przy okazji tej notki mam pytanie odnośnie sklepu portalowego. Otóż korzystając z formularza kontaktowego wysłałem dwie wiadomości, bez odpowiedzi, a mam sprawę do wyjaśnienia w związku z zamówieniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *