Antycywilizacja po drugiej stronie globu

TVN24 donosi:

Jedną z pierwszych par, które zawarły związek małżeński, były panie Tash Vitali i Melissa Ray, które wygrały zwrot wszelkich kosztów uroczystości w konkursie zorganizowanym przez jedną stację radiową. W poniedziałek na ślubnym kobiercu ma stanąć 31 kolejnych homoseksualnych par.

– Świat jest wciąż niebezpiecznym, nawet śmiertelnie niebezpiecznym, miejscem dla gejów, ludzi biseksualnych i transseksualnych – powiedział udzielający im ślubu wielebny Matt Tittle. – Dziękujemy Bogu, że nie jest to już prawdą w Nowej Zelandii – dodał.

http://www.tvn24.pl/

Komentarz: Nowo-zelandczykom współczujemy akcesu do popłuczyn po chrześcijańskiej Cywilizacji Zachodu. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Antycywilizacja po drugiej stronie globu”

  1. A co z pieskiem lub koziołkiem? Kiedy zniknie ordynarny faszystowski antropocentryzm i dyskryminacja seksu miedzygatunkowego? Jesli któś zechce (bo musi, bo ma takie prawo wynikajace z tzw. „godnosci”…) zwiazać się tzw. świetym węzłem malzeńskim z młodym zdechłym samcem innego gatunku, tak,żeby było i homo-, i pedo- i oo- i nekro- ? Dlaczego kogóś takiego dyskryminować? Homoseksualiści sobie wywalczyli prawa i bedą prześladować prawdziwych postępowców takich mixo-zoo-homo-pedo-nekro… Co na to Bruksela i Strasbugr, co na to Gazeta Wyborcza i Tygodnik Powszechny? Jak długo można tolerowac taka wioche i buractwo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *