Artur Górski otrzymał nagrodę „Naszej Polski”

Jak się dowiedział portal konserwatyzm.pl poseł Artur Górski (obecnie PiS, dawniej KZM) otrzymał nagrodę za rok 2010 od tygodnika "Nasza Polska" "w uznaniu patriotycznej postawy i za wzorową działalność parlamentarną dla Warszawy i Polski". Nagrodę stanowi popiersie…. Józefa Piłsudskiego.

Komentarz: Cieszymy się, że wysiłek Pana Posła polegający na co miesięcznym uczestnictwie w "marszach pamięci" został doceniony. Mamy nadzieję, że dzięki tej nagrodzie Pan Poseł zapewnił sobie pierwsze miejsce na liście PiSu w nadchodzących wyborach.

A. Me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Artur Górski otrzymał nagrodę „Naszej Polski””

  1. Nie bardzo rozumiem, po co ta złośliwość? Ja też nie lubię bardzo PiS-u, ale proszę mi pokazać w polskim sejmie lepszego parlamentarzystę. Nie wiem, co to jest „Nasza Polska” ale zasadniczo wypada pogratulować otrzymania nagrody.

  2. Tomku, „Nasza Polska” to taka nieco łagodniejsza wersja „Gazety Polskiej” = Sekta Smoleńska w pełnej krasie. Stąd zapewne złośliwość Arka. To tak jakby Artur Górski otrzymał nagrodę „Jakobina Roku”.

  3. Również nie rozumiem uszczypliwości tej informacji. Nawet opis w nawiasie jest symptomatyczny. Przecież poseł Górski nie tylko był w KZM, ale go utworzył, oraz nie wystąpił z KZM, by przejść do PiS-u tylko był przez pewien okres i w PiS-ie i w KZM. Nie jest to również nagroda za działania związane za smoleńską katastrofą, tylko za działalność na rzecz Warszawy. Nie ma więc ona najmniejszego związku z jakobinami.

  4. Nie mogę na tego faceta patrzeć. Dopóki jest on Honorowym KZMu to nigdy się do was nie zapiszę. To przypał mieć pisiora za honorowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *