Artur Górski (PiS) wraz z kolegami został zatrzymany na granicy polsko-białoruskiej

Jak informuje portal niezalezna.pl:

Białoruski władze odmówiły wjazdu na teren kraju przedstawicielom polskiej Komisji ds. Łączności z Polakami Zagranicą (LPG). Dziś i jutro jej członkowie mieli odbyć wizytację w Grodnie.

W skład polskiej delegacji weszli – wiceprzewodniczący LPG – Adam Lipiński (PiS), Wojciech Ziemniak (PO), Tadeusz Woźniak (SP), Małgorzata Gosiewska (PiS), Artur Górski (PiS) i Adam Kwiatkowski (PiS).

za: http://niezalezna.pl/23893-polscy-poslowie-nie-wpuszczeni-na-bialorus

Komentarz: Proponujemy polskim deputowanym by zajęli się sprawami krajowymi, a nie urządzali sobie zagraniczne wojaże, których celem jest „nawracanie” na demokrację i prawa człowieka.

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Artur Górski (PiS) wraz z kolegami został zatrzymany na granicy polsko-białoruskiej”

  1. Wstydu nie mają! W Polsce ponad 2 mln dzieci niedożywionych, młodzi emigrują z braku perspektyw, brak przestrzegania prawa, rządy medialnych oligarchów, a oni jadą pouczać Łukaszenkę jak ma wyglądać „prawdziwa demokracja”. Śmiać się czy płakać nad ich głupotą i hipokryzją? Już jednych „uszczęśliwiali” demokracją (pomarańczowa rewolucja), to skończyło się gloryfikacją Bandery i OUN-UPA. Ech, szkoda słów…

  2. Na miejscu Białorusinów też bym nie wpuścił do siebie jawnych wrogów państwa. Ciekawe, czego osłowie się spodziewali. I kiedy zaczną wypłakiwać się przed kamerami, jaki to Łukaszenka niedobry?

  3. Monarchista jadący na Białoruś ewangelizować tam w duchu demokracji i praw człowieka został zatrzymany przez niedemokratyczny lewicowy reżim. To jakieś jaja, aberracja istnienia możliwa tylko u nas 🙂

  4. Czy normalne państwo polskie (gdyby w końcu zaistniało) powinno przyjąć z otwartymi rękami przedstawicieli państwa niemieckiego, którzy jadą z misją wspierania w Polsce opozycji złożonej z zorganizowanych środowisk mniejszości niemieckiej?!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *