Artur Zawisza i Ruch Narodowy w ogniu pytań

Inicjatywa Ruchu Narodowego została w naszym środowisku przyjęta z pewną rezerwą, tak ze względu na ocenę jej szans, jak i z powodu mgławicowego charakteru tej formacji i jej planów politycznych. Dlatego też postanowiliśmy porozmawiać na ten temat z liderem RN, a mianowicie z samym Arturem Zawiszą.

Zapraszamy więc w sobotę 24 XI, o godzinie 16.00, na spotkanie z Arturem Zawiszą, który zmierzy się z ogniem pytań kol. Konrada Rękasa oraz osób będących na sali.

Miejsce: Warszawa, Filia Przedszkola Owieczka Asia, ul. NOWOURSYNOWSKA 70c.

Dogodny dojazd: Metrem do Stacji Kabaty, następnie należy wyjść na ul. Wąwozową. Miejsce obrad znajduje się 1 km od Metra Kabaty.

Mapka znajduje się na stronie internetowej Przedszkola Owieczka Asia

W razie problemów z dojazdem, proszę się kontaktować z kol. Krzysztofem Olędzkim, który udostępnia nam miejsce spotkania (tel. 0 600 7 600 92).

Serdecznie zapraszam

prof. Adam Wielomski

Prezes KZM

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Artur Zawisza i Ruch Narodowy w ogniu pytań”

  1. Data dyskusji wypada dzień przed rocznicą powieszenia w Warszawie w 1833 r. Artura Zawiszy, egzaltowanego romantyka i emocjonalisty, emfatycznego grafomana i demagoga, rewolucyjnego wichrzyciela i agitatora, który odwołując się do antyrosyjskiego resentymentu, próbował wciągnąć warszawską młodzież do kolejnej powstańczej ruchawki niepodległościowej. Zginął w niesławie na szubienicy, jak pospolity bandyta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *