Baran kto nie ekspert lotniczy. Rodacy wedle wolnych Polaków

Na portalu Niezalezna.pl dziennikarz Gazety Polskiej Codziennie Dawid Wildstein pisze dziś, że Smoleńsk jest najważniejszy! I, że ci, którzy tak nie uważają podobni są do wyborców Aleksandra Kwaśniewskiego z 1995, którzy w baranim pędzie i w bezmyślności „wybrali przyszłość” (tutaj). Przez 17 lat nic się w Polsce nie zmieniło – konkluduje publicysta. 

Otóż zmieniło się. Bo dziś zwolenników tezy Wildstaina jest niespełna 30%. Wówczas, przeciwników Aleksandra Kwaśniewskiego, była prawie połowa. W wildsteinowej perspektywie – istotny spadek. Dlaczego? Bo wbrew wildsteinowym prognozom, większość Polaków nie jest baranami. I świetnie wyczuwa, że musi się bronić. Przed czym? Ano przed tym, by tak zwani „wolni Polacy” nie zamienili 40 milionów ludzi w ekspertów od wypadków lotniczych. Całe szczęście…

Jan Filip Libicki
www.facebook.com/flibicki

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Baran kto nie ekspert lotniczy. Rodacy wedle wolnych Polaków”

  1. Tu nie chodzi o to,żeby kazdy Polak był lotniczym ekspertem, ale o to, żeby istniał choć jeden ekspert, do którego Polak ma zaufanie. Kryzys autorytetu jako takiego , jest niezaprzeczalnym faktem.A atakowanie stwierdzenia o”baranim pędzie” i żongloowanie przy tym jakimis statystykami, jest w przypadku konserwaty o tyle nieuzasadnione, o ile 95% społeczeństwa jest niekonserwatywne.

  2. Skoro tłum wybiera na drugą kadencję zgraję Tuska ( w tym ww. Libickiego ) to większość Polaków jest stadem baranów ogłupionych przez GWiazdę śmierci i postesbecki TVN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *