Beata Kempa i agent Tomek ręczą za Piotra S. „Starucha”

Beata Kempa podpisała poręczenie osobiste za Piotra „Starucha” Staruchowicza – podaje niezalezna.pl. Za zatrzymanego kibica Legii ręczy także Tomasz Kaczmarek, czyli słynny agent Tomek.

Jak podaje niezalezna.pl, za „Starucha” ręczą artyści, dziennikarze, happenerzy, legendarni działacze Solidarności, księża, a także posłowie i senatorowie. Jest wśród nich posłanka PiS Beata Kempa. „Od senatora Zbigniewa Romaszewskiego dowiedziałam się, że został on pobity przez policjantów w radiowozie. W najczarniejszych snach nie przychodziło mi do głowy, że mogą wrócić u nas praktyki sprzed 1989 r. gdy chodzi o traktowanie ludzi, którzy narazili się władzy” – stwierdziła w rozmowie z serwisem.

Kempa podkreślała, że Piotr Staruchowicz został zatrzymany w czasie uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie, „które leży mocno w sercach nie tylko warszawiaków, ale wszystkich Polaków”. „Urządzanie tego typu pokazówki uważam za niedopuszczalne” – stwierdziła posłanka PiS.

Kempa, podobnie jak inni, którzy zdecydowali się poręczyć za kibica, podkreśla, że nie będzie on utrudniał postępowania i stawi się na każde wezwanie śledczych. Skąd taka pewność? „Wiem, że ten człowiek ma w sercu wiele patriotyzmu i szacunku dla powstańców warszawskich i dla Polski” – tłumaczyła pani poseł.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/354365,beata-kempa-i-agent-tomek-recza-za-piotra-s-starucha.html

-asd

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *