Biała Gwardia

aw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Biała Gwardia”

  1. Co reprezentowała Biała Gwardia? Świętą Ruś czy zapadnictwo? Jaka była monarchia Romanowów w czasach Lwowa i Stołypina? Kogo reprezentowł wolnomularz-Kiereński? Czy aby Lenin nie odciął lichwiarskiej międzynarodówki od zawładnięcia Rosja i jej bogactwami? Czy, byc może mimowolnie, to Lenin nie okazał sie Katechonem na skalę światową?

  2. Panie Kozaczewski, taki Parvus był klarownym eksponentem tejże międzynarodówki lichwiarskiej. Za bolszewikami stały pokaźne pieniądze, nie dane bezinteresownie. Poza tym to co nastąpiło dla Rosji i jej mieszkańców było stokroć gorsze pod każdym względem od mitycznego zawładnięcia jej bogactwami przez jakąś zewnętrzną siłę.

  3. @ElDesmadre: 1/ Wilhelmińskie Niemcy walczyły przeciwko lichwiarskiej miedzynarodówce. 2/ Aż dziw bierze, jak naiwnie carska, prawosławna (?) Rosja dała się wmanewrować w walke przeciw tymże Niemcom u boku masońskiej Francji i masońsko-lichwiarskiej Anglii. 3/ W dłuższej perspektywie czasu lepiej dla wszystkich, że miedzynarodowe korporacje i lichwiarstwo ani w 1917 ani do dzis jeszcze nie opanowały rosyjskich bogactw ani terytorium. Gdyby tak się stało, prawdopodobnie obecnie nie moglibysmy sobie tak gawędzić na konserwatyzm.pl. 4/ Rosjanie zapłacili faktycznie wielka cenę za niedopuszczenie lichwiarskiego robactwa do serca Rosji. Jest to niewątpliwie gorzki paradoks historii. Ci, którzy krótkoterminowo walczyli przeciw Leninowi (uznanemu za antychrysta), faktycznie walczyli po stronie tegoż antychrysta. Jak mówi Pismo Swiete: „królestwo Złego jest wewnetrznie rozdarte”.

  4. Powtórzę się, po tym jak mnie tajemniczy cenzor wyciął. Otóż wilhelmińskie Niemcy przecież oczywiście wcale a wcale nic nie miały wspólnego z masonerią, tak samo jak masoneria wcale a wcale nie ma nic wspólnego z lichwiarską międzynarodówką. Tak samo to Mikołaj II „dał się wmanewrować” do wojny z wilhelmińskimi Niemcami, które do tej wojny wcale a wcale nie parły. A i oczywiście lichwiarze wcale a wcale nie skorzystali na przewrocie bolszewickim.

  5. @ElDesmadre: Naturalnym byłaby walka Rosji i Państw Centralnych przeciw Francji, Anglii i USA. Ale to pewnie scenariusz dopiero na III W Ś, :-), Rosja+Chiny+Brazylia+Indie+KRLD+Iran+Wenezuela+Niemcy kontra reszta świata, 🙂 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *