Boję się powrotu prawicy

Wypowiedź Pani Taubira uważam za doskonalą definicję tego, do czego prowadzą w systemie rewolucyjno – oświeceniowym rządy prawicy. Jest to zresztą prawdziwe zarόwno we Francji jak i w Polsce.

Felieton o takim tytule pragnąłem napisać już od dawna. Wahałem się. Pisanie podobnych rzeczy jest najlepszym sposobem, żeby narobić sobie wrogόw dosłownie we wszystkich środowiskach, od czego jestem zresztą wybitnym specjalistą 🙂 W sukurs przyszła mi aktualna Minister Sprawiedliwości Republiki Francuskej, Pani Christiane Taubira.

30 czerwca 2013 r. wypowiedziała się ona wreszcie w sprawie wyroku na Nicolas Berdard – Buss, o losie ktόrego już wcześniej informowałem (zob. http://prawica.net/34759). Pani Taubira miała na tyle elegancji, iż odczekała kilka dni aż z plecόw młodego człowieka znikną wiadome pręgi i aż zagoi mu się nos, po czym oświadczyła (zgodnie z prawdą), że człowiek ten został skazany i wtrącony do więzienia… na podstawie ustawodawstwa o sądach doraźnych narzuconego przez poprzedniego (prawicowego) prezydenta Nicolasa Sarkoziego. To on – istotnie- upierał się przy represyjnych przepisach.

Pani Taubira zaznaczyła, że jeśli chodzi o nią samą, jest takim karom przeciwna, nawet w stosunku do ludzi, ktόrzy wykrzykują na ulicy slogany przeciwko jej osobie.

Nie można było wydać innego wyroku, bo we Francji prawo jest identyczne dla wszystkich – dodała Taubira. Wypowiedz Pani Taubira (skądinąd homoseksualistycznej kretynki) uważam za doskonalą definicję tego, do czego prowadzą w systemie rewolucyjno – oświeceniowym rządy prawicy. Jest to zresztą prawdziwe zarόwno we Francji jak i w Polsce.

Prawica – często zbieranina karierowiczόw i demagogόw, niekiedy również masonόw – z przyczyn politykierskich, demagogicznych, zwykle wprowadza bardzo represyjne przepisy. To przecież pod okiem prawicowego szefa państwa, we Francji zamordowano po 1944 roku 120 tys.ludzi!

To prawica bredziła w Polsce o „zero tolerancji” dla kibiców (na marginesie dodać należy, że określenie „zero tolerancji” nie ma żadnego związku z językiem polskim).

To teraz rόwnież prawica urządza jakąś maskaradę przeciw Generałowi Jaruzelskiemu i w ten sposόb odwraca uwagę społeczeństwa od realnych problemów. Ale to jest juz nieco inna „narracja”.

Prawica- ani we Francji ani w Polsce – nie ma żadnej recepty na uzdrowienie sytuacji. Nie mają jej ani UMP, ani FN, ani PiS, RN czy „frakcja konserwatywna” w PO.

Reformy polegać mogą wyłącznie na – jak to mawiał Ojciec Krąpiec – odzyskaniu świata realnego. Należy przede wszystkim stworzyć i rozbudować wzorem niemieckim (w obu krajach, we Francji i w Polsce) godną tego imienia sieć szkolnictwa zawodowego we wspόłdziałaniu z rzemieślnikami; zorganizować prywatne komplety, gdzie na powrόt uczyć się będzie historii, geografii fizycznej i matematyki.

Należy działać (na dole) w kierunku odbudowy więzόw społecznych i naturalnych hierarchii władzy, głόwnie wokόł klubόw, poprzez sport i kultywowanie przyjaźni.

Niestety, żadna prawica tego nigdy nie zrobi. Rewolucjoniści nie są zdolni do niczego twόrczego.

Boję się powrotu prawicy do „władzy”!

Antoine Ratnik

Za: http://prawica.net/34873

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]
Facebook

0 thoughts on “Boję się powrotu prawicy”

  1. Prosze uprzejmie pisac po angielsku bardzo uprzejme i bardzo kurtuazyjne wobec wladz aresztu i wladz panstwowych listy do samego wieznia: M. Nicolas BERNARD BUSS 404 247 // D-4 M.A de Fleury 7, avenue des peupliers 91 700 FLEURY-MEROGIS France podkreslam: kurtuazyjnie, bez atakow na wladze; po prostu: „trzymaj sie” etc.. Wczoraj ten student politologii skonczyl 23 lata.

  2. „Pani Taubira miała na tyle elegancji, iż odczekała kilka dni aż z plecόw młodego człowieka znikną wiadome pręgi i aż zagoi mu się nos, po czym oświadczyła (zgodnie z prawdą), że człowiek ten został skazany i wtrącony do więzienia… na podstawie ustawodawstwa o sądach doraźnych narzuconego przez poprzedniego (prawicowego) prezydenta Nicolasa Sarkoziego. To on – istotnie- upierał się przy represyjnych przepisach(…)Wypowiedz Pani Taubira (skądinąd homoseksualistycznej kretynki) uważam za doskonalą definicję tego, do czego prowadzą w systemie rewolucyjno – oświeceniowym rządy prawicy. Jest to zresztą prawdziwe zarόwno we Francji jak i w Polsce.” – To by się zgadzało. Wszak to Ziobro wymyślił, a rząd PiS przeforsował „areszt wydobywczy”.

  3. Pozwolę sobie w tym miejscu zacytować fragment artykułu Marka Jurka: „(…)We Francji (i gdzie indziej) odpowiedzią na utopię lewicy – jest dość specyficzny realizm prawicy. Nieprzypadkowo Francuzi protestują na ulicach, skoro po polityce wiele spodziewać się nie mogą. „Centroprawica” nigdy nie cofnęła żadnej niszczącej ład moralny decyzji lewicy, choć z reguły przeciw tym decyzjom w momencie uchwalania rytualnie protestuje. A potem dostosowuje się do „ewolucji pluralistycznego społeczeństwa”. W ten sposób nie tylko pogodziła się, ale wręcz zaakceptowała legalne dzieciobójstwo prenatalne, ustawodawstwo konkubinackie, tropienie „homofobii”. W sprawie małżeństw homoseksualnych „centroprawica” jest jeszcze w fazie protestu, ale już pomału…” – http://gosc.pl/doc/1545258.Rewolucja-postdemokratyczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *