Buntów młodych działaczy SLD przeciwko p. premierowi Leszkowi Millerowi

“Polityka ws. narkotyków dzieli SLD i Ruch Palikota. Sojusz, jak mówił Leszek Miller, nie poprze legalizacji marihuany. Z kolei RP głośno się tego domaga. W ostatnich dniach politycy SLD rozdawali książki w czasie akcji “Książka zamiast marihuany”, w kontrze RP zaczął rozdawać “Czy marihuana jest z konopi?” autorstwa Kamila Sipowicza (zwolennika legalizacji), “by koledzy i koleżanki z SLD dokształcili się, bo najwyraźniej nie wiedzą o czym mówią”.

– Niestety nie miałem okazji sięgnąć po książkę Kamila Sipowicza, ale w miarę możliwości będę chciał ją nabyć i przeczytać – mówi Grzegorz Gruchalski.

Leszek Miller zapewniał, że SLD nie da się przekonać do legalizacji marihuany w Polsce. – Niech ktoś zapyta się jakiejkolwiek matki czy woli dać dziecku książkę czy narkotyk – radził z kolei Włodzimierz Czarzasty (SLD)”.

Za: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/leszek-miller-jest-konserwatysta-bunt-mlodych-w-sl,1,5475784,wiadomosc.html

Komentarz: Na naszym portalu już dawno temu dostrzegliśmy konserwatyzm pana premiera. Wypada się cieszyć, że zamiast promowania narkomanii pan Leszek Miller stawia na rozwój czytelnictwa. Panie premierze tak trzymać!

a.me.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *