Buntów młodych działaczy SLD przeciwko p. premierowi Leszkowi Millerowi

„Polityka ws. narkotyków dzieli SLD i Ruch Palikota. Sojusz, jak mówił Leszek Miller, nie poprze legalizacji marihuany. Z kolei RP głośno się tego domaga. W ostatnich dniach politycy SLD rozdawali książki w czasie akcji „Książka zamiast marihuany”, w kontrze RP zaczął rozdawać „Czy marihuana jest z konopi?” autorstwa Kamila Sipowicza (zwolennika legalizacji), „by koledzy i koleżanki z SLD dokształcili się, bo najwyraźniej nie wiedzą o czym mówią”.

– Niestety nie miałem okazji sięgnąć po książkę Kamila Sipowicza, ale w miarę możliwości będę chciał ją nabyć i przeczytać – mówi Grzegorz Gruchalski.

Leszek Miller zapewniał, że SLD nie da się przekonać do legalizacji marihuany w Polsce. – Niech ktoś zapyta się jakiejkolwiek matki czy woli dać dziecku książkę czy narkotyk – radził z kolei Włodzimierz Czarzasty (SLD)”.

Za: http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/leszek-miller-jest-konserwatysta-bunt-mlodych-w-sl,1,5475784,wiadomosc.html

Komentarz: Na naszym portalu już dawno temu dostrzegliśmy konserwatyzm pana premiera. Wypada się cieszyć, że zamiast promowania narkomanii pan Leszek Miller stawia na rozwój czytelnictwa. Panie premierze tak trzymać!

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *