„By kobieta nie stała się suką”

Obok umocowali tabliczkę z napisem: „Baby droga – od pieca do proga”. – Feminizm to rak. Niszczy tradycje, niszczy prawidłowe relacje międzyludzkie i miłość – podkreślił ataman Wiernych Kozaków, Aleksy Seliwanow. Jego zdaniem FEMEN – to tylko komercyjny projekt PR-owski, zaś obowiązkiem każdego odpowiedzialnego mężczyzny jest tak dbać o swoją kobietę, by zapewnić ją o swojej miłości, jednocześnie jednak nie rozbestwiając. W szczególnie rażących przypadkach – obejmuje to także konieczność dyscyplinowania, by „nie stała się suką i nie rozwierała paszczy przeciw wierze chrześcijańskiej i tradycyjnej rodzinie”.

Wspominając dawne braterstwo broni z kozactwem warto może wziąć z niego przykład i przypomnieć te same proste prawdy naszym rozwydrzonym feministkom. Wierni Kozacy z pewnością w razie czego nahajek pożyczą.

(karo)

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Facebook

0 thoughts on “„By kobieta nie stała się suką””

  1. @autor: Kobietę nahajką? Wiesz Waść, co Waść piszesz? Klasyczny kozacki sposób „poskramiania złośnicy” to „włóczenie za warkocz po majdanie”. Dlatego feministki nie noszą warkoczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *