“Bydlę” i “pajac”

Warszawska prokuratura z urzędu bada, czy wszcząć śledztwo w sprawie publicznego znieważenia prezydenta RP słowami “bydlę” i “pajac” przez stołecznego radnego PiS Macieja Maciejowskiego. Za taki czyn grozi do 3 lat więzienia.

1 listopada, po awaryjnym lądowaniu Boeinga 767 w Warszawie, Maciejowski napisał na Twitterze: “Cywilny boeing jest przygotowany do lądowania na brzuchu a bombowiec Tu-154 nie wytrzymuje zderzenia z brzozą tak?!!!!!!”. Dodał: “A teraz te szuje z PO będą piały jaki to wielki sukces ryżego”. Gdy zapowiedziano konferencję prasową prezydenta Bronisława Komorowskiego, który gratulował kpt. Tadeuszowi Wronie lądowania, radny dodał: “Miała być konf. LOT, ale to bydlę musi sie podlansować, podziękuj swoim panom z Kremla pajacu”.

Komentarz: Prezydenta można lubić lub nie lubić. Ale po takich słowach właśnie rozpoznajemy czym różni się patriotyczny jakobin od konserwatysty. [aw]

onet.pl
[aw]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Facebook

0 thoughts on ““Bydlę” i “pajac””

  1. Niebywałe chamstwo. Najpierw jakiś nastoletni buntownik od stronki “antykomor”, któremu wydaje się, że wolność słowa pozwala mu absolutnie na wszystko, a teraz niewychowani posłowie z Pis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *