Cameron zmierza do rozłamu wśród Torysów?

Gonicec.com donosi:

W łonie Partii Konserwatywnej narasta dyskusja na temat planowanych zmian w prawie narzucających Kościołom małżeństwa homoseksualne.

Przeciwko planom zrównania par homoseksualnych z tradycyjnymi małżeństwami popieranym przez Davida Camerona wystąpili ostatnio dwaj członkowie parlamentu z ramienia Partii Konserwatywnej, którzy przestrzegli premiera przed konsekwencjami jego decyzji.

http://wiadomosci.goniec.com/wielka-brytania/9953,cameron-zmierza-do-rozlamu-wsrod-torysow/

Komentarz: To, że pośród konserwatystów są tacy, którzy protestują przeciwko temu pomysłowi nie dziwi i nie szokuje. Szokuje co innego: to, że oponentów jest tylko dwóch. [aw]

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Cameron zmierza do rozłamu wśród Torysów?”

  1. Kazdy który uważa sie za konserwatyste powinien być przeciw tej faszystowskiej ustawie. W Europie brak jest juz prawdziwych parti prawicowych (tych co sie dostaja do parlamentów) Większość to banda socjalistów. Wina jest jednak po stronie duchownych, którzy nie krzyczeli z ambony, że różne ustawy sa grzeszne i ich ustanawiacze popełniaja grzech cięzki. Teraz jest za późno oni ci niby konserwatyści myślą, że prawo do łamania praw bozych jest prawem bożym. więcej nawet coś sprzeczwengo z nauczaniem religi jest prawem ich zdaniem bozym. Bo bóg kocha pedałów itd. W dyskursie z pedałami brak z naszej strony obrazów. Nie mówmy gej czy pedał tylko facet który zaspakaja swoje popedy seksualne wkładajac członka do odbytu a później do buzi. Może wówczas społeczeństwo powie nie pederastycznej propagandzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *