Część „konserwatystów” z PO poparło Wandę Nowicką

Wanda Nowicka dopiero w drugim głosowaniu została wybrana wicemarszałkiem Sejmu. W pierwszym głosowaniu nie uzyskała bezwzględnej liczby głosów. Stało się tak głównie przez posłów klubu PO: 65 z nich wstrzymało się od głosu, a 20 głosowało przeciw jej kandydaturze.(…)

Większość z posłów PO, którzy nie poparli w pierwszym głosowaniu Nowickiej, zmieniło zdanie. Należeli do nich m.in.: Stefan Niesiołowski, Cezary Kucharski, czy Michał Szczerba.

Jednak aż 31 członków klubu nie głosowało. Wśród nich duża część to posłowie, którzy nie poparli kandydatury Nowickiej w pierwszym głosowaniu: Jarosław Gowin, Konstanty Miodowicz, czy Elżbieta Radziszewska.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114884,10613143,PO_najpierw___przeciw____potem___za___kandydatura.html

a.me.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Facebook

0 thoughts on “Część „konserwatystów” z PO poparło Wandę Nowicką”

  1. W zasadzie nie mniejszą aborcjonistą jest minister Kopacz,która przyczyniła się znacznie w sprawie Agaty i tej aborcji której się dopuszczona za jej bezpośrednim działaniem. Dodatkowo twierdziła,że jest katoliczką i to dla niej nie jest sprzeczne z wyznawaną wiarą,bo to obowiązki ministra. Jeśli ta kobieta jest marszałek sejmu to już naprawdę kolejny symptom ostatecznego rozkładu polskiego społeczeństwa(bo że ta forma polityczna jest z założenia powolnym rozkładem to nawet co mądrzejsze dzieci wiedzą). Absolutnie już postaram się nawet przypadkiem nie oglądać prac tego parszywego burdelu zwanego sejmem.

  2. Przypominam, że część „konserwatystów” z KZM głosowała na aborcjonistę Ziętka, więc w czym problem ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *